Známý tvůrce videí o cestování milionu fanoušků oznámil, že přechází na veganství

Známý tvůrce videí o cestování milionu fanoušků oznámil, že přechází na veganství

Autor: LIam Gilliver

Překladatelka: Andrea Hermanová

„Hlavně si myslím, že je to zdravější pro moje tělo. A taky je to lepší pro svět.“

Absolvent Harvardu a známý tvůrce videí o cestování Nas Daily po návratu z natáčení série Planet Warrior v Jižní Koreji oznámil svým mnoha fanouškům na Instagramu (v současnosti ho sleduje 1 400 000 lidí), že přechází na veganství.

Nas Daily, kterého Business Insider nazval jedním z nejúspěšnějších tvůrců na Facebooku, si svými minutovými videi, která vydával každý den po 1 000 dní, získal více než 14 milionů lajků.

Přecházím na veganství?! Poté, co jsem kvůli natáčení videí Planet Warrior pro Facebook navštívil Jižní Koreu… se čím dál víc zajímám o produkci a konzumaci potravin. Navíc si myslím, že je třeba udělat radikální změnu v tom, jak zacházíme s jídlem na celém světě. Nevím, jaké změny bychom měli provést. Za sebe ale můžu říct, že se snažím co nejmíň plýtvat a konzumovat. Takže přecházím na veganství. Hlavně si myslím, že je to zdravější pro moje tělo. A taky je to lepší pro svět. Moji příbuzní z Blízkého Východu z téhle zprávy asi dostanou infarkt… Myslím si ale, že je třeba jednou za čas udělat radikální změnu. Tohle je jen jedna z mnoha, které přijdou. Díky, že jste se mnou u toho. Běžte se prosím podívat na druhý díl Planet Warrior na Facebooku Nas Daily. Nový díl vychází vždy v pondělí :)

“Radikální změna”

Čím dál tím víc mě zajímá produkce a konzumace potravin. Navíc si myslím, že je třeba udělat radikální změnu v tom, jak na celém světě zacházíme s jídlem,” oznámil podnikatel a autor knihy Kolem světa v 60 vteřinách (v originále “Around The World In 60 Seconds”) na svém Instagramu.

Nevím, jaké změny bychom měli provést. Za sebe ale můžu říct, že se snažím co nejmíň plýtvat a konzumovat. Takže přecházím na veganství. Hlavně si myslím, že je to zdravější pro moje tělo. A taky je to lepší pro svět…

Myslím, že je třeba jednou za čas udělat radikální změnu. Tohle je jen jedna z mnoha, které přijdou. Díky, že jste se mnou u toho.”

Jeho instagramový účet najdete zde


Zajímavé video z letošního dubna:

 

Zdroj: Plant Based News, Překlad: Andrea Hermanová, Korektura: ink

Líbil se vám článek? Sdílejte!

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Jak Billie Eilish veganizuje tenisky Nike
Obhájce práv zvířat Ricky Gervais konečně prozradil, že je veganem
Chcete jíst více rostlinně? Zapojte se do výzvy Veggie Challenge!
No Internet Connection