Známý tvůrce videí o cestování milionu fanoušků oznámil, že přechází na veganství

Známý tvůrce videí o cestování milionu fanoušků oznámil, že přechází na veganství

Autor: LIam Gilliver

Překladatelka: Andrea Hermanová

„Hlavně si myslím, že je to zdravější pro moje tělo. A taky je to lepší pro svět.“

Absolvent Harvardu a známý tvůrce videí o cestování Nas Daily po návratu z natáčení série Planet Warrior v Jižní Koreji oznámil svým mnoha fanouškům na Instagramu (v současnosti ho sleduje 1 400 000 lidí), že přechází na veganství.

Nas Daily, kterého Business Insider nazval jedním z nejúspěšnějších tvůrců na Facebooku, si svými minutovými videi, která vydával každý den po 1 000 dní, získal více než 14 milionů lajků.

Přecházím na veganství?! Poté, co jsem kvůli natáčení videí Planet Warrior pro Facebook navštívil Jižní Koreu… se čím dál víc zajímám o produkci a konzumaci potravin. Navíc si myslím, že je třeba udělat radikální změnu v tom, jak zacházíme s jídlem na celém světě. Nevím, jaké změny bychom měli provést. Za sebe ale můžu říct, že se snažím co nejmíň plýtvat a konzumovat. Takže přecházím na veganství. Hlavně si myslím, že je to zdravější pro moje tělo. A taky je to lepší pro svět. Moji příbuzní z Blízkého Východu z téhle zprávy asi dostanou infarkt… Myslím si ale, že je třeba jednou za čas udělat radikální změnu. Tohle je jen jedna z mnoha, které přijdou. Díky, že jste se mnou u toho. Běžte se prosím podívat na druhý díl Planet Warrior na Facebooku Nas Daily. Nový díl vychází vždy v pondělí :)

“Radikální změna”

Čím dál tím víc mě zajímá produkce a konzumace potravin. Navíc si myslím, že je třeba udělat radikální změnu v tom, jak na celém světě zacházíme s jídlem,” oznámil podnikatel a autor knihy Kolem světa v 60 vteřinách (v originále “Around The World In 60 Seconds”) na svém Instagramu.

Nevím, jaké změny bychom měli provést. Za sebe ale můžu říct, že se snažím co nejmíň plýtvat a konzumovat. Takže přecházím na veganství. Hlavně si myslím, že je to zdravější pro moje tělo. A taky je to lepší pro svět…

Myslím, že je třeba jednou za čas udělat radikální změnu. Tohle je jen jedna z mnoha, které přijdou. Díky, že jste se mnou u toho.”

Jeho instagramový účet najdete zde


Zajímavé video z letošního dubna:

 

Zdroj: Plant Based News, Překlad: Andrea Hermanová, Korektura: ink

Líbil se vám článek? Sdílejte!

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Vědec na sobě provedl experiment, aby porovnal dopady veganského a neveganského stravování. Zde jsou výsledky.
Přiznání Gordona Ramsaye v MasterChef: „Veganské jídlo vlastně miluji.“
Proč si někteří filozofové myslí, že byste měli přestat jíst maso?
No Internet Connection