Tygr, medvěd a lev - neobvyklá rodinka

Tygr, medvěd a lev - neobvyklá rodinka

Tito tři jedinci (lev, tygr a medvěd) byli jako mláďata před 12 lety odebrána nezodpovědným majitelům, kteří péči hrubě zanedbávali. Medvědovi například neměnili postroje, takže když rostl, zarostly mu do kůže. Trojce však byla nakonec zachráněna a postroj medvěda byl chirurgicky odstraněn.

Poté, co byli tito nevlastní sourozenci přijati do azylu pro zvířata v americké Georgii, se je personál snažil oddělit z pochopitelné obavy, jak spolu budou tyto tři velké šelmy vycházet. Během pokusů o jejich separaci však zvířata nespolupracovala a byla agresivní. Jakmile se však zase ocitla pohromadě, tak se uklidnila a chovala se dobře. Ošetřovatelka Allison Hedgecothová z azylu pro zvířata Noah's Ark v Georgii nadšeně popisuje své svěřence. "Víte, oni spolu žijí a nevidí mezi sebou žádné rozdily, ani barevné odlišnosti."

OMLOUVÁME SE, VIDEO JE MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ

O dvanáct let později spolu tito tři přátelé tráví hodiny hraním, mazlením a dělením se o jídlo. Ošetřovatelé v azylu je nehodlají oddělit. Jak řekla Hedgecothová, "oddělit je po tolika letech, to by bylo kruté". 

Zde je jejich foto před 12 lety:

Tygr medvěd a lev

Zdroj: http://abcnews.go.com/blogs/headlines/2013/04/lion-tiger-and-bear-make-for-odd-yet-happy-family-at-ga-sanctuary

https://www.facebook.com/IFeakingLoveScience

Líbil se vám článek? Sdílejte!

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Jatka - krvavý úkol (dokument BBC)
Nový dokumentární film otevírá kontroverzní téma záchran zvířat z velkochovů
Síla soucitu: Druhá série je nyní online – objevte inspirující veganské příběhy
No Internet Connection