V Praze otevřel veganský obchod s bufetem

V Praze otevřel veganský obchod s bufetem

Aktualizace: v červenci 2014 tento obchod s bufetem bohužel skončil nicméně na začátku roku 2015 se přemístil do Loving Hutu Černá Labuť!

V pražském Karlíně byla na konci září otevřena čistě veganská samoobsluha All Vegan s občerstvením od Loving Hutu.

Obchod je otevřen v pondělí až pátek 9:00 - 18:00 a v sobotu 9:00 - 13:00, veganská jídla jsou k dispozici ve všední dny mezi 11:00 a 15:00.

V tomto obchůdku najdete vše od silken tofu, sójových jogurtů, rostlinných mlék, veganských uzenin, luštěnin, ořechů, sušeného ovoce a mořských řas až po Lažanské mošty a limonády Fritz. Rovněž si můžete zakoupit veganskou a na zvířatech netestovanou kosmetiku.

K tomuto základnímu sortimentu od listopadu přibudou i chlazené polotovary používané v Loving Hutech, takže si budete moci připravit pokrmy této restaurace i v pohodlí svého domova.

Zatím se jedná o jediný podnik tohoto druhu v Praze, ale v prosinci mu začne konkurovat Veganz, který otevře ve stejné čtvrti v ul. Pobřežní (pár set metrů od All Vegan). Věříme však, že díky rostoucí veganské komunitě i zvýšenému zájmu běžných lidí o zdravější stravování se bez problémů uživí oba podniky.

MAPA:


Zvětšit mapu

Líbil se vám článek? Sdílejte!

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Překážky rostlinného stravování v Evropě
Lidl rozšíří rostlinnou nabídku a omezí živočišné produkty
Kafka jezdí v pražském metru! Už jste ho potkali?
No Internet Connection