V Praze otevřel veganský obchod s bufetem

V Praze otevřel veganský obchod s bufetem

Aktualizace: v červenci 2014 tento obchod s bufetem bohužel skončil nicméně na začátku roku 2015 se přemístil do Loving Hutu Černá Labuť!

V pražském Karlíně byla na konci září otevřena čistě veganská samoobsluha All Vegan s občerstvením od Loving Hutu.

Obchod je otevřen v pondělí až pátek 9:00 - 18:00 a v sobotu 9:00 - 13:00, veganská jídla jsou k dispozici ve všední dny mezi 11:00 a 15:00.

V tomto obchůdku najdete vše od silken tofu, sójových jogurtů, rostlinných mlék, veganských uzenin, luštěnin, ořechů, sušeného ovoce a mořských řas až po Lažanské mošty a limonády Fritz. Rovněž si můžete zakoupit veganskou a na zvířatech netestovanou kosmetiku.

K tomuto základnímu sortimentu od listopadu přibudou i chlazené polotovary používané v Loving Hutech, takže si budete moci připravit pokrmy této restaurace i v pohodlí svého domova.

Zatím se jedná o jediný podnik tohoto druhu v Praze, ale v prosinci mu začne konkurovat Veganz, který otevře ve stejné čtvrti v ul. Pobřežní (pár set metrů od All Vegan). Věříme však, že díky rostoucí veganské komunitě i zvýšenému zájmu běžných lidí o zdravější stravování se bez problémů uživí oba podniky.

MAPA:


Zvětšit mapu

Líbil se vám článek? Sdílejte!

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Polská mlékárenská společnost přešla na plně rostlinnou výrobu
Přežijí veganské restaurace koronavirovou krizi?
VeganFest 2020 se přesouvá na říjen
No Internet Connection