Spar uvádí privátní značku pro vegetariány a vegany

Spar uvádí privátní značku pro vegetariány a vegany

Společnost Spar uvádí do svých obchodů sedmnáct bezmasých pokrmů pod novou značkou Spar Veggie. Ta vznikla ve spolupráci s Evropskou vegetariánskou unií.

„Kompletní nabídka jídel pro vegetariány a osoby, které si čas od času chtějí dopřát pokrm bez masa, v našem sortimentu dosud chyběla. Proto byla ve spolupráci s Evropskou vegetariánskou unií vytvořena nová privátní značka Spar Veggie, která představuje špičkové výrobky, u nichž si spotřebitelé díky jasné certifikaci mohou být jisti, že opravdu neobsahují maso,“ uvádí generální ředitel společnosti Spar Martin Ditmar.

V rámci nové privátní značky Spar Veggie mohou spotřebitelé vybírat z chlazeného a mraženého sortimentu, v nabídce najdou také pizzy a pokrmy s náhražkou masa. Všechna jídla jsou označena značkou V-logo, která je rozdělena do 4 kategorií (lakto-vegetariánská, ovo-vegetariánská, ovo-lacto-vegetariánská a veganská čistě rostlinná), podle nichž spotřebitel jasně pozná, jaký výrobek kupuje.

Zdroj: http://strategie.e15.cz/zpravy/spar-uvadi-privatni-znacku-pro-vegetariany-950752

 

 „Kompletní nabídka jídel pro vegetariány a osoby, které si čas od času chtějí dopřát pokrm bez masa, v našem sortimentu dosud chyběla. Proto byla ve spolupráci s Evropskou vegetariánskou unií vytvořena nová privátní značka Spar Veggie, která představuje špičkové výrobky, u nichž si spotřebitelé díky jasné certifikaci mohou být jisti, že opravdu neobsahují maso,“ uvádí generální ředitel společnosti Spar Martin Ditmar. Více na: http://strategie.e15.cz/zpravy/spar-uvadi-privatni-znacku-pro-vegetariany-950752#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylinkVíce na: http://strategie.e15.cz/zpravy/spar-uvadi-privatni-znacku-pro-vegetariany-950752#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink„Kompletní nabídka jídel pro vegetariány a osoby, které si čas od času chtějí dopřát pokrm bez masa, v našem sortimentu dosud chyběla. Proto byla ve spolupráci s Evropskou vegetariánskou unií vytvořena nová privátní značka Spar Veggie, která představuje špičkové výrobky, u nichž si spotřebitelé díky jasné certifikaci mohou být jisti, že opravdu neobsahují maso,“ uvádí generální ředitel společnosti Spar Martin Ditmar. Více na: http://strategie.e15.cz/zpravy/spar-uvadi-privatni-znacku-pro-vegetariany-950752#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink„Kompletní nabídka jídel pro vegetariány a osoby, které si čas od času chtějí dopřát pokrm bez masa, v našem sortimentu dosud chyběla. Proto byla ve spolupráci s Evropskou vegetariánskou unií vytvořena nová privátní značka Spar Veggie, která představuje špičkové výrobky, u nichž si spotřebitelé díky jasné certifikaci mohou být jisti, že opravdu neobsahují maso,“ uvádí generální ředitel společnosti Spar Martin Ditmar. Více na: http://strategie.e15.cz/zpravy/spar-uvadi-privatni-znacku-pro-vegetariany-950752#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

Líbil se vám článek? Sdílejte!

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Nezisková organizace Good Food Institute vyzývá k rozsáhlé veřejné podpoře výzkumu a vývoje alternativních zdrojů bílkovin
Veganuary aneb proč to vyzkoušet rostlinně
Kuchařská show Revoluční kuchařka osvobození posouvá hranice představivosti české gastronomie
No Internet Connection