Pietní akt před jatky Kostelecké uzeniny

Pátek 29. 1. 2021  05:30 - 09:00
Demonstrace
Kostelecké uzeniny
Kostelec
Pietní akt před jatky Kostelecké uzeniny
Přidat do kalendáře 29-01-2021 05:30 29-01-2021 09:00 Europe/Prague Pietní akt před jatky Kostelecké uzeniny ENG Below Připojte se s námi... Kostelec, Kostelecké uzeniny

??ENG Below

Připojte se s námi k poslednímu rozloučení zvířat před smrtí na jatkách v Kostelci u Jihlavy. Transporty sem vozí krávy a prasátka.

Smyslem akce je přinést svědectví, jak vypadají zvířata, která jsou po celý svůj život zavřená ve velkochovech a rozloučit se s nimi. Zachytit poslední chvíle jejich života předtím, než zajedou do areálu jatek, kde je čeká krutá smrt.

Prostřednictvím pořizování fotografií a natáčení videí chceme zachytit utrpení, které požívají a šířit jej do veřejného povědomí.

Ve chvílích, kdy nebude přistaven transport se zvířaty, budeme stát poblíž s transparenty, kterými budeme upoutávat pozornost projíždějících aut. Transparentů máme omezený počet, proto neváhejte udělat své vlastní.

Akce je nenásilná, poklidná a řádně nahlášená.

Zúčastnit se může opravdu kdokoliv, kdo chce vidět to, co se nám masný průmysl snaží skrýt. Nemusíte být vegani ani vegetariáni.

Prosím před účastí si přečtěte kodex chování:

https://thesavemovement.org/code-of-conduct/

“Když Vám utrpení jiného stvoření způsobuje bolest, nepodrobte se počáteční touze uprchnout od trpícího, ale naopak se přibližte, přibližte se co nejblíž k tomu, co trpí a snažte se mu pomoct.“

Lev Nikolajevič Tolstoj

ENG:
Please join us to bear wittness and bring awareness to the many of cows that are being killed in this city every single day. You can bring your own banners with vegan stating, we can provide only limited number of them.

Thank you for your help!

Don’t forget to invite your friends who might be interested!

Being vegan is not required to participate. Anyone can bear witness with us.

Please read the Code of Conduct:

https://thesavemovement.org/code-of-conduct/

See you there!

Team Kostelec Animal Save

“When the suffering of another creature causes you to feel pain, do not submit to the initial desire to flee from the suffering one, but on the contrary, come closer, as close as you can to her who suffers and try to help her.“

Leo Tolstoj

Odkazy

Událost na Facebooku

Událost na mapě

49.3563057,15.4899587

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Vege výlet (Bubovické vodopády)
Vánoční veganské ochutnávky (Praha)
Vánoční večírek spolku Otevři oči (Praha)
Od tradice k empatii (Praha)
Kostka Pravdy (Praha)
Kostka Pravdy (Praha)
No Internet Connection