Soucitně má nový web a aplikaci

Soucitně má nový web a aplikaci
Reklama

Možná jste si všimli, že poslední dobou docházelo k výpadkům webu, občas něco nefungovalo, nebo nevypadalo dobře. S tím je nyní konec, jelikož došlo ke kompletní přestavbě a redesignu našeho webu.

Stránky dostaly svěží vzhled a přibyly nové funkce. Nejvýraznější inovací jsou nové interaktivní mapy restaurací, prodejen a ubytování, které díky napojení na Google Maps zobrazují vždy aktuální otevírací dobu.

Soucitně v mobilu

Nový web je optimalizovaný pro mobilní telefony, a nejen to, díky moderní technologii (tzv. PWA aplikace) si ho můžete nainstalovat do mobilního telefonu jako běžnou aplikaci. Takže články, recepty nebo mapu restauací budete mít vždy při ruce. Jak na to? Aplikaci nenajdete v iStore ani v Google Play,  postup instalace se liší v závislosti na operačním systému mobilního zařízení.

Android

V případě Androidu stačí v prohlížeči otevřít soucitne.cz a ve spodní části displeje by se měla objevit lišta s nabídkou, zdali chcete přidat aplikaci na plochu. Když nabídku potvrdíte, aplikace se stáhne a poté ji najdete na ploše mezi ostatními aplikacemi. Pokud by se tato lišta nezobrazila, jděte do menu prohlížeče a klikněte na „Přidat na plochu".

soucitne-android.png

iPhone

Pokud máte iPhone, postup je mírně odlišný. Po otevření webu se vás narozdíl od Androidu systém na instalaci sám nezeptá, ale je potřeba jít do menu prohlížeče a kliknout na tlačítko „Přidat na domovskou stránku". Následně se aplikace stáhne a najdete ji na ploše mezi ostatními aplikacemi.

 

Notifikace

Nově se také můžete přihlásit k odběru upozornění na nově přidané články, události, nebo recepty. K registraci stačí potvrdit toto okno:

 

 push-notifikace.png

 

Zároveň upozorňujeme, že stávají aplikace pro Android tímto přestává být funkční, doporučujeme tedy používat aplikaci novou.

Věříme, že se vám nový web bude líbit a bude dobrým pomocníkem. Pokud byste narazili na jakýkoliv problém, budeme rádi, když nás na něj upozorníte, můžete využít kontaktní formulář.

Líbil se vám článek? Sdílejte!

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

No Internet Connection