Novinky píší o veganství

Novinky píší o veganství
Reklama

Server Novinky.cz, který je jinak pověstný svými nepodloženými a neskrývaně negativními články o vegetariánství a veganství, tentokrát překvapil a vydal článek o slavných osobnostech, které se rozhodly pro veganství a o výhodách, které od tohoto životního stylu očekávají. Sice téma podává ve smyslu, že se jedná o poslední hit tedy módu, která možná nebude mít delšího trvání, nicméně i tak a zvláště v porovnání s jinými články jej vnímáme pozitivně.

Nejnovější módní trend mezi slavnými - veganství

Veganství zažívá v USA svůj boom. Když vejdete do elegantní restaurace Pure na Manhattanu, můžete zahlédnout třeba herečku Katie Holmesovou. Nebo herce Aleka Baldwina s novou přítelkyní, s níž se seznámil právě tady. Sedává tu také hráč amerického fotbalu Tom Brady a rozhlasový moderátor Howard Stern. Exprezident Bill Clinton se svou dcerou Chelsea jsou tu pravidelnými hosty. Popularita podniku nespočívá ani tak v luxusu, jako v servírování výhradně veganských a syrových pokrmů.

Video: V roce 2010 byly Billu Clintonovi implantovány dva koronární stenty. Po tomto zákroku přešel na rostlinnou stravu pod vedením Dean Ornishe and Caldwella Esselstyna. Pro uvolnění a změnu životního stylu začal také praktikovat buddhistickou meditaci.

Pokračování článku na Novinky.cz

Líbil se vám článek? Sdílejte!

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Soucitne.cz
No Internet Connection