Natalie Portman měla veganskou svatbu

Natalie Portman měla veganskou svatbu

Natalie Portman (31) se rozhodla pro své svatebčany uspořádat čistě veganskou hostinu.

Slavná herečka o víkendu řekla své "Ano" tanečníkovi Benjaminu Millepiedovi. Obřad proběhl podle židovských tradic, slavná herečka je totiž původem Izraelka.

Celá veselka odrážela nejen lásku, ale také životní postoje novomanželů. Svatební květiny nebyly na místo dopravovány odnikud zdaleka, jak je to běžné. Používaly se jen místní květy, které rostou v kalifornské přírodní oblasti Big Sur, v jejímž lůnu se svatba konala.

Není proto divu, že také hostina byla podle vkusu novomanželů. Loni okolo porodu svého syna Alepha Natalie ze svého veganství slevila na laktovegetariánství. Teď už je však zase 100% vegankou.

Obřadu na útesu nad Tichým oceánem se zúčastnila také řada celebrit, mj. Macaulay Culkin, Ivanka Trump nebo Rashida Jones.

Nevěsta byla podle očekávání okouzlující. Dlouhé krémové šaty s šifonovými rukávy od Rodarte doplnil závoj plný květů. "Šaty byly fantastické, ne moc vyzývavé ani odhalující," řekl nejmenovaný zdroj týdeníku In Touch, "Byly přesně v jejím jemném, osobitém stylu - ať dělá, co dělá, vždycky má nějaký hippie motiv."

Zdroj: http://www.belfasttelegraph.co.uk/entertainment/news/natalie-portman-has-vegan-wedding-feast-16194726.html

Líbil se vám článek? Sdílejte!

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Přiznání Gordona Ramsaye v MasterChef: „Veganské jídlo vlastně miluji.“
Proč si někteří filozofové myslí, že byste měli přestat jíst maso?
Na filmovém festivalu Slamdance měl premiéru Mobyho film o hudbě a veganství
No Internet Connection