Delfíni patří do moře - řekněte ne cirkusu

Delfíni patří do moře - řekněte ne cirkusu

V Praze chystá v květnu firma Cirkus-Cirkus Delfíní show. Tvrdí, že se nejedná o cirkus, jen hodlá transportovat delfíny do stanu, ukazovat je lidem a nemocné děti s nimi nechá za 1700 Kč na 7 minut vykoupat. Pod pláštíkem pomoci dětem si zase někdo hodlá namastit kapsu, přestože tato akce odporuje mnoha zákonům a vyhláškám.

V mnoha zemích by něco takového bylo naprosto nemožné, u nás to má podporu MŽP. Přesto se domníváme, že se s tím dá ještě něco dělat. Spolu s dalšími lidmi, kterým není pohrdání zákony a nezájem o podmínky delfínů lhostejný, jsme spustili webové stránky www.delfinpatridomore.webnode.cz.

Najdete zde nejen informace, proč je tato akce špatně a fotky, jak probíhá odchyt delfínů do zajetí, ale také link na vynikající film Zátoka na toto téma. Především zde najdete link na elektronickou i tištěnou PETICI, kterou chceme v brzké době předat Městskému úřadu pro Prahu 8, který bude o povolení akce rozhodovat. Petiční archy je možné podepsat i v naší vzorkové prodejně v Braníku (Branická 107, Inreko - Zelená domácnost, možno vhodit do schránky), kam je možné nosit i podepsané petiční archy. Mimopražští je samozřejmě mohou poslat poštou komukoliv z petičního výboru.

POMOZTE nám, prosím, delfíny chránit. Dejte tištěnou petici podepsat kolegům, spolužákům a dalším lidem, které potkáte. Děkujeme za případný podpis i přeposlání této výzvy. DELFÍN PATŘÍ DO MOŘE – NE DO STANU!

Webové stránky Delfín patří do moře

Facebooková stránka Delfíni v Praze - oficiální demonstrace

Facebookvá skupina Delfíni - skupina proti masakrování delfínů a velryb v Taiji

Líbil se vám článek? Sdílejte!

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Protest před cirkusem Humberto (Brno)
Příběh slonice
No Internet Connection