Chcete jíst více rostlinně? Zapojte se do výzvy Veggie Challenge!

Chcete jíst více rostlinně? Zapojte se do výzvy Veggie Challenge!

Leden bývá měsícem, kdy se lidé rozhodnou, že ve svém životě něco změní, vyzkouší nové návyky nebo novou stravu. Jednou ze smysluplných změn je přechod na rostlinnou stravu, ať už kvůli etickým, environmentálním či zdravotním důvodům. Vyzkoušejte to také s podoporou Veggie Challenge, v jejímž rámci navíc můžete vyhrát úžasné dárky.

Veggie Challenge je 30denní výzva, pro všechny, kdo chtějí prožít svůj měsíc rostlinněji. Při registraci si každý zvolí vlastní obtížnost: 30 dní na veganství, 30 dní vegetariánství nebo 30 dní méně masa. Po dobu následujících 30 dní pak bude dostávat pravidelné denní e-maily. Každý e-mail obsahuje vždy recept dne, článek dne a také produkt dne. Díky tomu se účastníci a účastnice dozví spoustu nových tipů a jejich veggie cesta tak bude jednodušší. Navíc jsou v záhlaví každého e-mailu pravidelně aktualizovány osobní úspory za dobu konání Veggie Challenge (počet ušetřených zvířat, vody, CO2 a půdy).

CZ 3

Do výzvy je možné se hlásit už nyní, s jednotným startem 1. 1. 2022. Je však také možné se hlásit i během ledna a zapojit se tak do pravidelných soutěží o lahodné balíčky plné veganských produktů. Pokud se tedy někdo přihlásí 15. 1., skončí s výzvou až v polovině února. Koncem ledna však výzva nekončí, je možné do ní vstoupit kdykoliv v průběhu celého roku.

Adresa výzvy: veggiechallenge.cz

Projekt realizuje ProVeg International - organizace zvyšující povědomí o potravinách, která pracuje na transformaci globálního potravinového systému nahrazením živočišných produktů rostlinnými alternativami.

Líbil se vám článek? Sdílejte!

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Kafka jezdí v pražském metru! Už jste ho potkali?
Česká veganská společnost se stává ProVeg Česko
Čínský zájem o maso slábne s nástupem veganské revoluce
No Internet Connection