Veggie Vánoce Olomouc 2017

Sobota 16. 12. 2017  10:00 - 17:00
Společenské akce
Veggie Vánoce Olomouc 2017

Jsme moc rádi, že se vám naše akce líbí :) A rádi letos reagujeme na vaše přání, abychom se objevili před Vánoci také na Moravě.
Po Veggie Vánocích Ostrava 2015, vás tímto letos srdečně zveme na Veggie Vánoce Olomouc 2017! ♥

Od 10 hodin do 17 hodin se můžete těšit v nádherném prostoru Olomouckého uměleckého centra a patio restaurace Konvikt na předvánoční 100% vegan program plný inspirace ke zvířatům, planetě a zdravé stravě :)
Zpestřit si tak můžete víkendovou návštěvu tradičních vánočních olomouckých trhů, které probíhají nedaleko na olomouckém náměstí.
Během celého dne se vám nabídneme inspiraci z veganské gastronomie - obchody a restaurace s tím nejlepším z vegan gastronomie, s vánočními lahůdkami typu cukroví nebo bramborového salátku :)

Po celý den jsme pro vás také připravili osobní ochutnávku nejmodernějších rostlinných alternativ k živočišným potravinám, které vám víc jak názorně ukáží, že jíst zvířata už skutečně nemusíme.
Do programu jsme zařadili také tipy v poradenství v oblasti výživy, zajímavé tipy na etickou a zdravou štědrovečerní večeři, sportovní tipy pro rostlinnou stravu - prostě vše, na co jste na našich akcích zvyklí :) - v zajímavém a komorním duchu bývalého olomouckého konviktu. Tady nenajdete davy jako v Praze, ale příjemnou (před)vánoční a moravskou :) atmosféru v krásném prostředí.

Letošním speciálním tématem je eko vegan pohádka Tenkrát svět, kterou Veggie Vánoci velmi rádi podporujeme a doporučujeme, jako naprosto dokonalý dárek pod stromeček :)
Těšit se tak můžete na originální autorské čtení nejen od nás, Vegan Fighters, ale i od autorů, manželů Vincourových - Lukáše znáte možná z kapely Pipes and Pints.

Po Veggie Vánocích Olomouc následuje v kapli vedle našeho atria tradiční adventní koncert - ten nabízí krásnou vánoční tečku za naší akcí - a skutečné Veggie Vánoce mohou začít :)

Odkazy

Událost na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/1927518667510079/

Událost na mapě

50.088019,17.255292

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Vegan Fest na pláži (Mlékojedy)
Vegetění (Frýdek-Místek)
VEGET - Pravidelný Pondělní Vege Pokec (Praha)
No Internet Connection