Jasně, zní to jako fráze, ale - tuhle veganskou večeři si prostě nenechte ujít, fakticky! ![]()
Uvařte, upečte, usmažte, jakkoliv připravte tu nejvíc nejlepší rostlinnou dobrotu, kterou by podle vás měl každý ochutnat alespoň jednou v životě, a přijďte s ní v úterý večer zazářit do Bajkazylu. Anebo přijďte i jen tak, nechat se inspirovat a ochutnat od ostatních, popít, popovídat si.
Stejně jako vždycky, i tentokrát zveme i ne-vegany. Protože, co si budem, jídlo je prostě nejlepší argument... ![]()
A čím bude tahle večeře výjimečná? Bude muzika!
Mrkněte na událost
http://bit.ly/RitcherLovesHK, nebo si rovnou poslechněte
https://youtu.be/Jn0vg6xgTdo.
Přijďte. Těšíme se.
