Veganská Haloweenská večeře (Brno)

Sobota 29. 10. 2022  17:00 - 17:00
Společenské akce
Kounicova 23, Brno-střed
Brno-město
Veganská Haloweenská večeře (Brno)
Přidat do kalendáře 29-10-2022 17:00 29-10-2022 17:00 Europe/Prague Veganská Haloweenská večeře (Brno) Zemřeli na nedostatek bílkovin a teď bloudí po světě jako ztracené duše. 👻 V období Halloweenu, v tajemný a ponurý sobotní den 29.10. ve večerních... Brno-město, Kounicova 23, Brno-střed

Zemřeli na nedostatek bílkovin a teď bloudí po světě jako ztracené duše. 👻 V období Halloweenu, v tajemný a ponurý sobotní den 29.10. ve večerních hodinách, se jejich duše zhmotňují v Místogalerii Skleněná louka. 👹 Přijďte je společně vyvolat rostlinnými obětinami na tomto podkrovním místě. Nezapomeňte zamaskovat svou lidskou podobu, neb tyto duše zemřelých veganů mohou být nebezpečné jak pro živoucí všežravce, tak pro své veganské druhy. 😈 Bez převleku přijít můžete, ale vcházíte na vlastní nebezpečí.

Info:
VSV probíhají tak, že každý účastník přinese veganské jídlo, tedy pokrm neobsahující živočišné složky. Toto jídlo se pak vyskládá na určené místo. Můžete samozřejmě přijít i bez příspěvku, budeme ale rádi, když připravíte alespoň něco jednoduchého.
K jídlu přineste prosím i recept, aby se mohli inspirovat i ostatní, nebo tedy poskytněte alespoň složení pro alergiky. Ideální také bude, když si přinesete vlastní talířek nebo misku a příbor, ať šetříme přírodu!
Akce má tradičně a přirozeně formát nejen degustace jídla a výměny receptů, ale i potkání se s přáteli a známými, seznamování se s lidmi podobné i nepodobné filosofie.
A bude i soutěž!
Tentokrát budou VSV v duchu Halloweenu. Přijít můžete samozřejmě i bez kostýmu, ale pro ty, co si rádi hrají, bude čekat soutěž o nejlepší kostým s výhrou.

Odkazy

Událost na Facebooku

Událost na mapě

49.2005673,16.6031058

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Virtuální realita očima lišky (České Budějovice)
Veganské ochutnávky s virtuální realitou (Praha)
Veget - Monday vegan hangout (Praha)
Rostlinné ochutnávky (Ostrava)
Rostlinné hody (Brno)
No Internet Connection