Koncem dubna se v Brně opět koná Národní výstava hospodářských zvířat, neboli přehlídka otroků živočišného průmyslu. Pojďme se postavit proti jejich zotročování.
PRŮBĚH: Budeme stát u hlavního vchodu v černých overalech, někteří v maskách, svázaní řetězy. Dále budou k dispozici bannery a promítací zařízení. Důležití budou také aktivisté komunikující s kolemjdoucími.
CÍLEM události je konfrontovat návštěvníky s bolestivou realitou věznění a zabíjení zvířat a nabídnout jim možnost nepodílet se na jejich týrání a zneužívání.
KDY: 23. 4. 13:00 - 15:00
KDE: Sejdeme se před brněnským výstavištěm, konkrétní lokalitu upřesníme.
www.zviratanejime.cz
