Pietní akt před jatkami (Kamenec u Poličky)

Neděle 26. 5. 2024  09:30 - 11:30
Demonstrace
300
Kamenec u Poličky
Pietní akt před jatkami (Kamenec u Poličky)
Reklama
Přidat do kalendáře 26-05-2024 09:30 26-05-2024 11:30 Europe/Prague Pietní akt před jatkami (Kamenec u Poličky) Připojte se s námi k rozloučení se zvířaty před jejich smrtí na jatkách v Poličce. Na začátku bude zahajovací kolečko (účast důležitá!), kde... Kamenec u Poličky, 300

Připojte se s námi k rozloučení se zvířaty před jejich smrtí na jatkách v Poličce.

Na začátku bude zahajovací kolečko (účast důležitá!), kde sdělíme podrobné informace a dáme poučení.

!!! Během celé akce musí každý účastník dodržovat pokyny organizátorů. Účastí na vigilu se každý účastník zavazuje k tomuto dodržování a uposlechnutí všech pokynů organizátorů.
Smyslem akce je přinést svědectví o zvířatech, která jsou po celý svůj život zavřená v chovech a jedou v mladém věku na smrt. Zachycujeme poslední chvíle jejich života prostřednictvím fotografií a videí, předtím, než zajedou do areálu jatek, kde je čeká krutá smrt. Tímto chceme vzbudit veřejné povědomí o zvířatech.
Dalším účelem pietního aktu je to, že se se zvířaty loučíme. Jsou to první a poslední vlídná slova a pohlazení od lidí, která ve svém životě zažijí.
Ve chvílích, kdy není přistaven transport se zvířaty, stojíme u blízké silnice s bannery (cedulemi). Je to účinná osvěta.

Akce je nenásilná, poklidná a řádně nahlášená.
Zúčastnit se může kdokoliv, kdo má srdce pro zvířata. Nemusíte být vegetariáni ani vegani, rádi pomůžeme vydat se na tuto cestu.
Rádi Vás mezi sebou přivítáme! Jsme si oporou!
Kdo může, přineste prosím kytičku či květinu pro uctění zvířat.

"Když Vám utrpení jiného stvoření způsobuje bolest, nepodrobte se počáteční touze uprchnout od trpícího, ale naopak se přibližte, přibližte se co nejblíž k tomu, co trpí a snažte se mu pomoct."
Lev Nikolajevič Tolstoj

Odkazy

Událost na Facebooku

Událost na mapě

49.72742139999999,16.2324326

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Virtuální realita očima lišky (České Budějovice)
Veganské ochutnávky s virtuální realitou (Praha)
Veget - Monday vegan hangout (Praha)
Rostlinné ochutnávky (Ostrava)
Rostlinné hody (Brno)
No Internet Connection