Kostka Pravdy (Praha)

Sobota 15. 10. 2022  16:00 - 20:00
Demonstrace
Praha 1
Hlavní město Praha, Před obchodem Newy Yorker
Kostka Pravdy (Praha)
Přidat do kalendáře 15-10-2022 16:00 15-10-2022 20:00 Europe/Prague Kostka Pravdy (Praha) Podívejte se prosím na nový outreach workshop „Vést nevegany/ky k odpovědnosti 3.0“ (v češtině): Hlavní město Praha, Praha 1

Podívejte se prosím na nový outreach workshop „Vést nevegany/ky k odpovědnosti 3.0“ (v češtině):
https://bit.ly/Vedeníkodpovědnostineveganů3

Pokud máte zájem o aktuální informace o budoucích aktivitách v pobočce, připojte se k následující dobrovolnické skupině:
https://www.facebook.com/groups/2507972032761297/

Kostka pravdy je pouliční informační kampaň, která využívá strukturovanou přímou akci na veřejnosti. Prostřednictvím záběrů ze standardní praxe, pouštěných na obrazovkách, a také osobních konverzací, konfrontujeme veřejnost s pravdou o živočišném zemědělství, abychom ji poučili o vykořisťování zvířat. Předtím, než se zúčastníte Kostky pravdy, je nutné, abyste se seznámili s naším AV outreach protokolem. Shlédněte celý workshop „Vést nevegany/ky k odpovědnosti (Holding Non-Vegans Accountable)“ a přečtěte si dokument AV outreach protokol:

Workshop „Vést nevegany/ky k odpovědnosti“ (v češtině):
https://bit.ly/Vedeníkodpovědnostineveganů3

AV outreach protokol:
http://bit.ly/AVOutreachProtocol

Masky, nápisy a AV kartičky poskytnou organizátoři. Pokud jej máte, přineste prosím plně nabitý notebook nebo tablet s našimi již staženými standardními záběry pro Kostku a doporučeným přehrávačem médií. Mějte je již připravené k přehrávání ve smyčce. Je důležité připravit zařízení předem. Ujistěte se, že máte vypnutý zvuk, deaktivovanou Wi-Fi (aby se omezilo zbytečnému vybíjení baterie), jas obrazovky zapnutý na maximum a ochranu heslem deaktivovanou.

Doporučený přehrávač médií:
http://www.videolan.org/vlc/

Záběry pro Kostku:
https://www.anonymousforthevoiceless.org/event-footage
Při účasti na Kostce pravdy s sebou prosím nenoste tašky nebo osobní věci, pokud je nutně nepotřebujete. Pokud si přece jen něco donesete, jako např. tašku nebo batoh, budete to muset mít po celou dobu akce u sebe, takže se nabalte lehce. Za jakékoli věci, které si přinesete na Kostku, si zodpovídáte sami. ORGANIZÁTOŘI NENESOU V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ ODPOVĚDNOST ZA VAŠE OSOBNÍ VĚCI A NEBUDOU JE SKLADOVAT.

Vždy noste počasí uzpůsobené, ČISTĚ ČERNÉ nebo značkové oblečení AV bez jakékoli grafiky, bez loga jiných organizací a/nebo veganských sloganů. Je to zásadní pro naši estetiku. Oficiální oblečení AV si můžete zakoupit na našem webu: cubeoftruth.com. U Kostky pravdy se nesmí nosit naprosto žádné oblečení ze zvířat ani falešná kožešina (včetně umělých kožešinových lemů).
Respektujte organizátory AV poboček a další dobrovolníky za všech okolností, dodržujte naši strukturu a reprezentujte naše základní hodnoty při účasti na Kostce pravdy. Vážnost a profesionalita našich akcí jsou přímo úměrné tomu, jak nás veřejnost vnímá.

Děkujeme za to, že jste s námi.

Odkazy

Událost na Facebooku

Událost na mapě

50.0810226,14.4279917

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Kostka Pravdy (Praha)
Kostka Pravdy (Praha)
Kostka Pravdy (Praha)
Tichá ulička za kapry (Praha)
Tichá ulička za kapry (Ostrava)
Konference Rostlinná strava (Praha)
No Internet Connection