Kostka Pravdy (Praha)

Sobota 15. 10. 2022  16:00 - 20:00
Demonstrace
Praha 1
Hlavní město Praha, Před obchodem Newy Yorker
Kostka Pravdy (Praha)

Podívejte se prosím na nový outreach workshop „Vést nevegany/ky k odpovědnosti 3.0“ (v češtině):
https://bit.ly/Vedeníkodpovědnostineveganů3

Pokud máte zájem o aktuální informace o budoucích aktivitách v pobočce, připojte se k následující dobrovolnické skupině:
https://www.facebook.com/groups/2507972032761297/

Kostka pravdy je pouliční informační kampaň, která využívá strukturovanou přímou akci na veřejnosti. Prostřednictvím záběrů ze standardní praxe, pouštěných na obrazovkách, a také osobních konverzací, konfrontujeme veřejnost s pravdou o živočišném zemědělství, abychom ji poučili o vykořisťování zvířat. Předtím, než se zúčastníte Kostky pravdy, je nutné, abyste se seznámili s naším AV outreach protokolem. Shlédněte celý workshop „Vést nevegany/ky k odpovědnosti (Holding Non-Vegans Accountable)“ a přečtěte si dokument AV outreach protokol:

Workshop „Vést nevegany/ky k odpovědnosti“ (v češtině):
https://bit.ly/Vedeníkodpovědnostineveganů3

AV outreach protokol:
http://bit.ly/AVOutreachProtocol

Masky, nápisy a AV kartičky poskytnou organizátoři. Pokud jej máte, přineste prosím plně nabitý notebook nebo tablet s našimi již staženými standardními záběry pro Kostku a doporučeným přehrávačem médií. Mějte je již připravené k přehrávání ve smyčce. Je důležité připravit zařízení předem. Ujistěte se, že máte vypnutý zvuk, deaktivovanou Wi-Fi (aby se omezilo zbytečnému vybíjení baterie), jas obrazovky zapnutý na maximum a ochranu heslem deaktivovanou.

Doporučený přehrávač médií:
http://www.videolan.org/vlc/

Záběry pro Kostku:
https://www.anonymousforthevoiceless.org/event-footage
Při účasti na Kostce pravdy s sebou prosím nenoste tašky nebo osobní věci, pokud je nutně nepotřebujete. Pokud si přece jen něco donesete, jako např. tašku nebo batoh, budete to muset mít po celou dobu akce u sebe, takže se nabalte lehce. Za jakékoli věci, které si přinesete na Kostku, si zodpovídáte sami. ORGANIZÁTOŘI NENESOU V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ ODPOVĚDNOST ZA VAŠE OSOBNÍ VĚCI A NEBUDOU JE SKLADOVAT.

Vždy noste počasí uzpůsobené, ČISTĚ ČERNÉ nebo značkové oblečení AV bez jakékoli grafiky, bez loga jiných organizací a/nebo veganských sloganů. Je to zásadní pro naši estetiku. Oficiální oblečení AV si můžete zakoupit na našem webu: cubeoftruth.com. U Kostky pravdy se nesmí nosit naprosto žádné oblečení ze zvířat ani falešná kožešina (včetně umělých kožešinových lemů).
Respektujte organizátory AV poboček a další dobrovolníky za všech okolností, dodržujte naši strukturu a reprezentujte naše základní hodnoty při účasti na Kostce pravdy. Vážnost a profesionalita našich akcí jsou přímo úměrné tomu, jak nás veřejnost vnímá.

Děkujeme za to, že jste s námi.

Odkazy

Událost na Facebooku:
https://facebook.com/events/s/cube-of-truth-prague-october-1/3200389473546561/

Událost na mapě

50.0810226,14.4279917

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

International Cube Day: Brno
Protest proti kožešinám (Praha)
Čára reality (Brno)
No Internet Connection