Kostka Pravdy (Brno)

Čtvrtek 16. 2. 2023  16:00 - 18:00
Demonstrace
Brno-střed
Brno-město
Kostka Pravdy (Brno)
Reklama
Přidat do kalendáře 16-02-2023 16:00 16-02-2023 18:00 Europe/Prague Kostka Pravdy (Brno)   Pokud máte zájem o aktuální informace o budoucích aktivitách v pobočce, připojte se k následující dobrovolnické skupině: Brno-město, Brno-střed

 

Pokud máte zájem o aktuální informace o budoucích aktivitách v pobočce, připojte se k následující dobrovolnické skupině:

https://www.facebook.com/groups/470419063457161/

Kostka pravdy je pouliční informační kampaň, která využívá strukturovanou přímou akci na veřejnosti. Prostřednictvím záběrů ze standardní praxe, pouštěných na obrazovkách, a také osobních konverzací, konfrontujeme veřejnost s pravdou o živočišném zemědělství, abychom ji poučili o vykořisťování zvířat. Předtím, než se zúčastníte Kostky pravdy, je nutné, abyste se seznámili s naším AV outreach protokolem. Shlédněte celý workshop „Jak vést nevegany/ky k odpovědnosti (Holding Non-Vegans Accountable)“ a přečtěte si dokument AV outreach protokol:

Workshop „Jak vést nevegany/ky k odpovědnosti“:
https://bit.ly/Vedeníkodpovědnostineveganů3

AV outreach protokol:
https://bit.ly/AVOutreachProtocol

Masky, nápisy a AV kartičky poskytnou organizátoři. Pokud jej máte, přineste prosím plně nabitý notebook nebo tablet s našimi již staženými standardními záběry pro Kostku a doporučeným přehrávačem médií. Mějte je již připravené k přehrávání ve smyčce. Je důležité připravit zařízení předem. Ujistěte se, že máte vypnutý zvuk, deaktivovanou Wi-Fi (aby se omezilo zbytečnému vybíjení baterie), jas obrazovky zapnutý na maximum a ochranu heslem deaktivovanou.

Doporučený přehrávač médií:
http://www.videolan.org/vlc/

Záběry pro Kostku:
https://www.anonymousforthevoiceless.org/event-footage

Při účasti na Kostce pravdy s sebou prosím nenoste tašky nebo osobní věci, pokud je nutně nepotřebujete. Pokud si přece jen něco donesete, jako např. tašku nebo batoh, budete to muset mít po celou dobu akce u sebe, takže se nabalte lehce. Za jakékoli věci, které si přinesete na Kostku, si zodpovídáte sami. ORGANIZÁTOŘI NENESOU V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ ODPOVĚDNOST ZA VAŠE OSOBNÍ VĚCI A NEBUDOU JE SKLADOVAT.

Vždy noste počasí uzpůsobené, ČISTĚ ČERNÉ nebo značkové oblečení AV bez jakékoli grafiky, bez loga jiných organizací a/nebo veganských sloganů. Je to zásadní pro naši estetiku. Oficiální oblečení AV si můžete zakoupit na našem webu: cubeoftruth.com. U Kostky pravdy se nesmí nosit naprosto žádné oblečení ze zvířat ani falešná kožešina (včetně umělých kožešinových lemů).

Respektujte organizátory AV poboček a další dobrovolníky za všech okolností, dodržujte naši strukturu a reprezentujte naše základní hodnoty při účasti na Kostce pravdy. Vážnost a profesionalita našich akcí jsou přímo úměrné tomu, jak nás veřejnost vnímá.

Děkujeme za to, že jste s námi.
______________________________________________________________________________

 

 

Odkazy

Událost na Facebooku

Událost na mapě

49.19727839999999,16.6051962

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Prague Vegan Meetup in English No. 4 (Praha)
Rostlinné ochutnávky (Ostrava)
Velikonoční veganské ochutnávky #2 (Praha)
Prager Veganer Stammtisch auf Deutsch Nr. 4 (Praha)
VEGAN TÁBOR PRO DOSPĚLÉ (Vápenná)
VEGAN SPORT CLUB CAMP 2023
No Internet Connection