Jak efektivně nabírat svalovou hmotu na veganské stravě (Brno)

Sobota 16. 3. 2024  15:30 - 16:30
Přednáška
Kounicova 686/22, Brno-střed
Brno-město
Jak efektivně nabírat svalovou hmotu na veganské stravě (Brno)
Reklama
Přidat do kalendáře 16-03-2024 15:30 16-03-2024 16:30 Europe/Prague Jak efektivně nabírat svalovou hmotu na veganské stravě (Brno) ANOTACE: Připojte se ke mně na této fascinující přednášce zaměřené na efektivní nabírání svalové hmoty na veganské stravě. Představím vám svůj osobní... Brno-město, Kounicova 686/22, Brno-střed

ANOTACE: Připojte se ke mně na této fascinující přednášce zaměřené na efektivní nabírání svalové hmoty na veganské stravě. Představím vám svůj osobní příběh a cestu, jak jsem překonal počáteční nedůvěru k rostlinnému stravování ve svém silovém sportu. Prozkoumáme důležitost aminokyselin, s nimiž souvisí efektivní regenerace a růst svalové hmoty z rostlin, a zjistíme, proč je kvalita aminokyselin důležitější než samotné množství bílkovin.

Podíváme se na podrobný rozbor aminokyselin z nejlepších zdrojů rostlinných bílkovin, včetně ořechů, semen, luštěnin, a dalších. Naučíme se, jak si vypočítat ideální poměr aminokyselin a jakými potravinami tento poměr dosáhnout. Přiblížím vám své osobní výpočty a doporučení pro nejideálnější potraviny, jako jsou dýňová semínka, quinoa a další.

Zaostříme se i na problémy a omezení spojená s veganským stravováním a nabídnu řešení. Pohovoříme také o tom, jakým způsobem využívat doplňky stravy pro optimální růst a regeneraci svalové hmoty. Představím vám kritické otázky k celému systému a ukážu vám, jak zjednodušit složitost veganské stravy pro nabírání svalové hmoty.

Závěrem shrneme základní principy nabírání svalové hmoty a nabídneme jednoduché postupy pro dosažení optimálních výsledků. Přednáška zahrnuje bohatou paletu témat, od nutričních látek až po praktické tipy na sestavení vyváženého jídelníčku pro sportovce praktikující veganskou stravu. Připojte se, položte své otázky, a společně prozkoumáme svět efektivního nabírání svalové hmoty na veganském stravování.

Přednášet bude Tomáš Prchal, bodybuilder, malíř a aktivista. Pokud se chcete o Tomášovi dozvědět více, podívejte se na tuto epizodu Síly soucitu, kde Tomáš vystupoval.

Přednáška probíhá v rámci festivalu www.veganfest.cz, který je pro veřejnost zcela zdarma. Tato přednáška se bude konat v prostorech Co.Labs na ulici Kounicové.

Odkazy

Webové stránky

Událost na Facebooku

Událost na mapě

49.2029197,16.6006768

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Vegan volejbal (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
No Internet Connection