Evropská konference o právech zvířat (CARE) v Praze

Pátek 12. 10. 2018  09:00 - neděle 14. 10. 2018  17:00
Konference
Evropská konference o právech zvířat (CARE) v Praze
Přidat do kalendáře 12-10-2018 09:00 14-10-2018 17:00 Europe/Prague Evropská konference o právech zvířat (CARE) v Praze ,

(EN below) Štve Vás, že většina lidí bere zvířata jako věci?
Rozčílíte se vždy, když slyšíte o všech těch hrůzách, které na zvířatech pácháme?

Ano? Pak máme velikou radost, že Vás můžeme pozvat na CARE konferenci o zvířecích právech! :-)

Konference proběhne ve dnech od 12. do 14. října. Konference je putovní po celé Evropě a letos bude poprvé v Praze. A teď další skvělá zpráva! Víkendový program hlavní stage bude překládán do češtiny.

Právě díky takovým akcím se věci, které nás štvou, dávají do pohybu. Díky znalostem z konference můžete budovat lepší svět pro zvířata ještě mnohem efektivněji.

Nepromarněte tuhle jedinečnou příležitost. Inspirujte se zkušenostmi mnoha zahraničních bojovníků za práva zvířat ze zahraničí. Řada států je na tom s vnímáním zvířat mnohem lépe než Česká republika a je načase je dohnat.

Více informací naleznete na webu konference www.careconf.eu/cs


ENGLISH:

The Conference on Animal Rights in Europe (CARE) is taking place in Prague this year! CARE is an international conference aimed at connecting and inspiring animal rights groups throughout Europe.

The conference is a chance to meet and grow with organizations and individuals both new and established. This will be an opportunity to meet minds, exchange ideas, and share strategies to strengthen the cause as a whole.

This is an extremely critical time for the cause – as more inhumane industry sweeps across Europe, more action and education is necessary. Animals are not the only ones who benefit from this movement – humans and the environment do too. We encourage powerful activists and participants from all realms to participate in the event.

More information on https://careconf.eu/

Facebook event in English: https://www.facebook.com/events/176580483036559

Odkazy

Webové stránky

Událost na Facebooku

Událost na mapě

50.083645,14.432415

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Veget - Pravidelný pondělní vege pokec (Praha)
Rostlinné ochutnávky (Ostrava)
Kostka Pravdy (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
Veganské hody Praha 2024
No Internet Connection