Síla soucitu: Druhá série je nyní online – objevte inspirující veganské příběhy

Síla soucitu: Druhá série je nyní online – objevte inspirující veganské příběhy

Možná jste už zaslechli o unikátním videoseriálu 'Síla soucitu' nabízejícím poutavý pohled na životy různých veganských osobností. Cílem je vytvořit přirozené spojení s divákem a nenásilným způsobem přiblížit veganství – ukázat, že veganem nebo vegankou se může stát každý. Aktuálně je k dispozici druhá řada, která je již kompletně dostupná zdarma online.

Kromě sledování můžete seriál podpořit i sdílením mezi vaše přátele a známé, pro které je veganství možná stále neznámou oblastí. Pokud si myslíte, že některé epizody by mohly více rezonovat s vašimi přáteli, neváhejte vybrat a doporučit pouze tyto epizody. V druhé sérii najdete spoustu zajímavých témat.

Pokud věříte v hodnotu tohoto originálního projektu, zvažte možnost finančního příspěvku (https://www.darujme.cz/projekt/1208032) na jeho propagaci. Kampaň je nyní na polovině cíle v hodnotě 60 000 korun a zbývá jí 45 dní. Kolektiv pro zvířata, který stojí za produkcí seriálu, používá všechny vybrané prostředky na jeho propagaci. To znamená, že epizody z azylů pro zvířata se díky placené propagaci dostanou k lidem, kteří milují zvířata, a epizody o sportu zase k sportovním nadšencům.

Text: Kolektiv pro zvířata

Líbil se vám článek? Sdílejte!

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Jatka - krvavý úkol (dokument BBC)
Nový dokumentární film otevírá kontroverzní téma záchran zvířat z velkochovů
Druhá série Síly soucitu nabídne mimojiné pohled do zákulisí azylových farem
No Internet Connection