Veggie Vánoce Praha 2018

Sobota 8. 12. 2018  11:00 - 19:00
Společenské akce
Veggie Vánoce Praha 2018

Další díl největších českých vánočních vegan trhů je tu :)
Srdečně vás zveme na 5. Veggie Vánoce Praha, které se konají 8.12. 2018 od 11 do 19 h v nádherné pražské Galerii Mánes.
Hlavním cílem pořádajících Vegan Fighters je lepší svět pro zvířata - protože zvířata jsou krásné a inspirativní osobnosti ♥

I tento rok proto budete moci vybírat z největší nabídky etických a ke zvířatům a planetě ohleduplných dárků pro své blízké na jednom místě - a samozřejmě k tomu ochutnávat to nejlepší z úžasně chutnající a rychle se rozvíjející vegan gastronomie. Jako každý rok i letos budeme volit Vegan Restauraci roku.

České i zahraniční obchody vám ve dvou patrech Galerie Mánes po celý den nabídnou vegan potraviny, kosmetiku, oblečení a další dárky ohleduplné ke zvířatům.

Většina českých a některé zahraniční projekty na ochranu zvířat vám dál nabídnou nejen inspiraci, jak se vy sami jednoduše můžete zapojit a chránit zvířata, ale i ty za nás nejkrásnější dárky: kdy obdarujete někoho tím, že jste společně pomohli těm, kdo nemají to štěstí a Vánoce si nemohou užívat jako my - zvířatům bez domova nebo svobody.

Nově budete moci vybírat i z trendů jako je Slow Fashion nebo Upcykling - tedy způsobů, jak všichni velmi jednoduše a kreativně můžeme být ohleduplní také k planetě. Protože Vánoce jsou obdobím, kdy vzniká spoustu zbytečného odpadu z chtěných i nechtěných :) dárků, mají tyto Veggie Vánoce jako hlavní téma Zero Waste Vegan na Vánoce.

V té souvislosti jsme pro vás připravili novinku: velkou kreativní vegan vánoční dílnu, do které se Galerie Mánes během celého dne promění. Na několika místech si tak budete moci vyrábět dárky pro sebe a své blízké, které budou nejen ohleduplné vůči zvířatům, ale které také minimálně zatíží naši krásnou planetu.
V programu najdete mnoho tipů a nejnovějších inspirací k tomu, jak letošní Vánoce strávit s pocitem, že si prožívání těchto krásných dnů můžeme užít s pocitem maximální ohleduplnosti vůči všem.

Navštívit tak budete moci živé foodshows a dílny, kde se naučíte vařit a péct tradiční vánoční speciality ve vegan i raw vegan verzi, tipy na to, jak letos zařídit ten nejekologičtější stromeček, nebo tipy na krásné (ne)balení dárků. A také spoustu hostů, kteří se s vámi podělí o to, proč se rozhodli žít vegansky a jak to dělají na Vánoce :)

Celým dnem vás bude provázet hudba a skvělá nálada, kterou umíte na našich akcích vždy vytvořit, a my se na vás moc těšíme a srdečně vás zveme!

100% Vegan. Pro zvířata.
Vegan Fighter / Vegan Future Events

Odkazy

Webové stránky:
http://www.veggievanoce.cz

Událost na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/563389380763911/

Událost na mapě

50.077501,14.414114

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Veganská večeře Praha (Vol. 60)
Vzdálená Veganská večeře (Vol. 1) online
Veganská večeře (Kroměříž)
No Internet Connection