Veggie Náplavka HOPE (Praha)

Neděle 10. 9. 2017  10:00 - 21:00
Společenské akce
Veggie Náplavka HOPE (Praha)
Přidat do kalendáře 10-09-2017 10:00 10-09-2017 21:00 Europe/Prague Veggie Náplavka HOPE (Praha) ,

Máme pro vás 5. ročník největšího setkání zdravého a etického životního stylu - Veggie Náplavky, tentokrát s podtitulem HOPE. A proč zrovna Hope / Naděje?

Protože sami v sobě naději na to, že se svět mění v lepší místo nejen pro lidi, ale i pro zvířata, máme a chceme ji dávat dál. Svět se mění doslova před očima a my chceme, aby se dál měnil k lepšímu. Abychom se stali ohleduplnějšími, soucitnějšími a zároveň tak i silnějšími ♥
Naděje pomáhá překonávat strach, předsudky, naděje znamená odvahu a schopnost stát si za tím, co máme v sobě.
To, kolik lidí navštěvuje Veggie Náplavky, které jsme pro vás vybudovali bez jakéhokoliv základu, pro nás znamená, že každý z nás má možnost ovlivňovat a měnit věci kolem sebe.
DIY je pro nás už mnoho let tou nejlepší cestou a odpovědí na rezignaci a na to, že něco nejde ;)

Na poslední dvoudenní Veggie Náplavce LOVE se nás sešlo kolem 12 000. To vše v republice, kde si veganství donedávna mnoho lidí spojovalo se stereotypem veganů co by vyhublých hippíků, kde politici vlastnili jatka a velkochovy, a kde prezident hlásá smrt vegetariánům :)

Veggie Náplavka se tak jen díky vám stala jednou z největších světových, 100% veganských akcí, a myslíme, že to je něco, na co můžeme být u nás hrdí. A co dává víc než cokoliv jiného právě naději, že svět může být lepším místem.

A co vás bude na tomto ročníku Veggie Náplavky čekat? Opět to nejlepší z české veganské gastronomie - vše, co zde najdete je 100% vegan - nepřeberné množství stánků s všemožnými dobrotami, která vám ukáží, jak skvělá veganská jídla jsou. Dále bohatý program, foodshows, zajímaví hosté z oblasti zdravého životního stylu, ochrany zvířat nebo "zeleného" přístupu k životu nebo životu ve městě.
Kreativní a praktické workshopy, vegan sportovní exhibice, program pro děti, relax zóna na lodích i vltavském nábřeží, virtuální realita s možností nahlédnout do prožívání zvířat, trénink bojových sportů, hudba, tanec, možnost podpořit konkrétní projekty českých neziskovek. Z minulého ročníku pokračujeme také ve Veggie Datingu - možnosti najít si svůj protějšek :), kámoše nebo třeba kolegy.
Hudba, tanec a nepřeberné množství inspirace i zábavy.

Letos také nově inspirace k různým směrům veganství - protože to už dávno není jen jeden způsob :)

Budeme rádi, když váš opět přivítáme a prožijeme společně zase další krásný den, ohleduplný ke zvířatům, lidem i planetě.

Vstupné dobrovolné - děkujeme za vaši podporu ♥

Těšíme se na vás! Vegan Fighter / Veggie Náplavka CREW

Odkazy

Webové stránky

Událost na Facebooku

Událost na mapě

50.071589,14.413944

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Návštěvní den v Kozím pelíšku (Jílové u Prahy)
Kostka Pravdy 5. výročí (Brno)
Benefiční segedín - zbraně pro Ukrajinu (Praha)
Jak správně pečovat o střevní mikrobiom? (Online)
Plant-powered perspectives (Praha)
Vegánské hody (Bratislava)
No Internet Connection