VEGE GATHERING 16 (Ostrava)

Sobota 28. 2. 2015  18:00 - 22:00
VEGE GATHERING 16 (Ostrava)
Reklama

Veganská strava je nejen zdravá, je i velmi dobrá. Ale jídlo vždycky lépe chutná, když jej člověk nejí sám. Podělte se s ostatními o svůj oblíbený pokrm a inspirujme se navzájem!

Vege gatheringy probíhají tak, že každý přinese jídlo, které se pak vyskládá na stůl a ostatní si mohou pochutnávat. Jídlo by mělo být nejlépe veganské, aby si mohli dát opravdu všichni - tedy bez masa, mléka, vajec, medu a dalších živočišných složek. Nemusí to být nic náročného, určitě uspějete i s jednoduchým pokrmem. Pokud jídlo donést nemůžete, nevadí, dojděte i tak!

Samozřejmě tato událost není jen o jídle. Jde o setkání se s kamarády, známými, ale i o seznámení se s novými lidmi podobného smýšlení. O výměně informací a zkušeností. Akce je pro všechny, kdo mají rádi rostlinnou stravu nebo by ji rádi ochutnali, ne jen pro vegetariány a vegany. Vítán je hlavně každý, kdo donese VEGANskou pochutinu, nejlépe s receptem. A nebojte se přijít, i když nikoho neznáte - rádi vás poznáme :)

Vstup je zdarma, a ti, kdo přinesou pohoštění, mají panáka na zahřátí ZDARMA. Jestli vám vyhovuje čas a místo činu, tak s chutí do toho!

Už víte, co připravíte k degustaci :) ?

Odkazy

Událost na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/904648342899183

Událost na mapě

49.840193,18.291989

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Veggie DIY Vánoce
vegan dinner.. DIY vol.II
No Internet Connection