Veganské hody Praha

Sobota 15. 8. 2020  13:00 - 21:00
Akce v přírodě
centrální park Pankrác
Hlavní město Praha
Veganské hody Praha
Přidat do kalendáře 15-08-2020 13:00 15-08-2020 21:00 Europe/Prague Veganské hody Praha Tak se nám rok s rokem sešel a i když nebyl Fluff Fest :(, Hody budou :) Stejně jako minulý rok kooperujeme s Hlavní město Praha, centrální park Pankrác

Tak se nám rok s rokem sešel a i když nebyl Fluff Fest :(, Hody budou :)

Stejně jako minulý rok kooperujeme s Otevři oči (official) a po skončení Řetěz za zvířata - konec dotací do živočišného průmyslu, Vás rádi uvidíme na již 9. Veganských hodech v Café Na půl cesty v centrálním parku Pankrác. Zapojit se do Řetězu za zvířata můžeme jedině srdečně doporučit.Mimo stánků s jídlem, dobrotami, laskominami a etickým merchem zde budou také zastoupeny organizace snažící se, aby nám na té naší planetě, bylo tak nějak všem lépe. :)

Park je dost velký, aby se tam dalo vyvalit, hrát hry, nechat proběhnout Vaši milou chlupatou či nechlupatou domácí zvěř, od želv přes kočky až po děti. Přijďte si užít příjemné odpoledne, poznat nové přátelé, potkat ty staré a pořádně se nadlábnout. ;) Průběžně Vás budeme informovat na koho všeho se můžete těšit.

Na místě budou DJ, kteří večer zahrají k tanci i poslechu. Budou to Caged, Flowers For Whores a Dimmak. Muzika pro kterou s radostí obětujete oba ušní bubínky.

Takže kdy? – 15.8.00, 13:00-22.00
Kde? - Café Na půl cesty
Co s sebou? - Deku, ségru, bráchu, mámu, tátu, babi, dědu, přítele, přítelkyni, děti, psa, kočku a nafukovací míč. Nebo prostě někoho v metru čapněte za ruku a doražte.Budeme se těšit,
Vegan hody Praha.

Odkazy

Událost na Facebooku

Událost na mapě

50.04988600000001,14.431496

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Virtuální realita očima lišky (České Budějovice)
Rostlinné ochutnávky (Ostrava)
Rostlinné hody (Brno)
Vegan voda (Postřelmov)
Veggie Camp Rakovník
Vegan tábor pro dospělé (Desná v Jizerských horách)
No Internet Connection