Veganské hody (Brno)

Sobota 30. 5. 2015  14:00 - 22:00
Gastronomické akce
Veganské hody (Brno)

Zveme vás na Veganské hody, které se letos poprvé uskuteční i v Brně. Poslední květnová sobota bude v prostorách FBB klubu Na Dráze patřit ochutnávkám nejrozmanitějších veganských jídel, přednáškám a workshopům. Večer je nahradí pestré složení kapel a DJs. Akce je pro všechny, kteří by se o veganství rádi dozvěděli víc a chtějí se přesvědčit, že je veganství nejenom zdravé, ale i chutné.

První ročník brněnských Hodů začne v sobotu 30. května ve 14.00. Kromě množství stánků s jídlem bude připraven bohatý doprovodný program: workshop o kvašení zeleniny, přednáška o právech zvířat ve sci-fi a komiksech, či ukázky vaření v podání zkušených veganských kuchařů. Na děti bude čekat dětský koutek, kde proběhne také přednáška o veganství v rodině. Odpoledne vám k programu zazní poklidné beaty DJs ze 142BPM Crew a balkánské rytmy Brigady Rakije. Večer od 19:00 pak startuje afterpárty, na které zahrají kapely Květák v igelitu, Kopec šišek, My Dead Cat, Propaganja a Mango Sheikh.

Akci pořádá kolektiv dobrovolníků a dobrovolnic. Pokud se chcete i vy aktivně zapojit do organizace anebo přinést vlastní veganskou dobrotu i vy, napište nám na www.veganskehody.cz/zapojse.
Pro víc informací klikněte na www.veganskehody.cz

Akce je zdarma, vstupné na afterpárty bude dobrovolné.

Odkazy

Webové stránky:
http://www.veganskehody.cz/

Událost na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/1648604835360822/

Událost na mapě

49.189301,16.608567

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

  Veganské ochutnávky pro veřejnost s virtuální realitou (Praha)
Veganský piknik s Kolektivem pro Zvířata (Brno)
Veganské ochutnávky (Ostrava)
No Internet Connection