Veganská Večeře (Vol. 53) (Praha)

Neděle 5. 7. 2020  17:00 - 20:00
Společenské akce
centrální park Pankrác
Hlavní město Praha
Veganská Večeře (Vol. 53) (Praha)
Přidat do kalendáře 05-07-2020 17:00 05-07-2020 20:00 Europe/Prague Veganská Večeře (Vol. 53) (Praha) V neděli 5. července se bude konat další z řady pravidelných komunitních veganských večeří organizovaných pražským spolkem Otevři oči. Přijďte ochutnat... Hlavní město Praha, centrální park Pankrác

V neděli 5. července se bude konat další z řady pravidelných komunitních veganských večeří organizovaných pražským spolkem Otevři oči. Přijďte ochutnat veganská jídla a poznat nové přátele.

PRINCIP JE JEDNODUCHÝ: Něco veganského (tedy bez živočišných produktů) uvařte, upečte nebo nakupte a doneste v libovolném množství spolu se seznamem ingrediencí a něčím na nabírání. Mělo by to být něco, u čeho příliš nevadí, když se konzumuje vystydlé.
Nebojte se dorazit, i když nevíte co uvařit. Vždy potěší i ovoce, zelenina nebo hotové výrobky z obchodů jako je třeba tempeh, tofu ... :)
Pokud nemůžete přinést jídlo, můžete místo toho dát dobrovolný příspěvek do přítomné kasičky pořádající organizace Otevři Oči.

Prosíme účastníky události, aby zvážili zakoupení nápoje na baru jako projev podpory kavárny, kde se událost koná. (Platí především při konání akce uvnitř podniku)

[ENG] Come and joins us at Prague Vegan Dinner organized by Open your eyes! We have some plates and cuttlery prepared, so you don't have to bring yours. It is quite easy: Bring some vegan food along with a piece of paper stating the ingredients (or you can write the ingredients down on a small form we will distribute at the venue) and share it with others while tasting the food they brought. Even fruit like bananas or mandarines is OK. If you cannot bring any food you can make a small voluntary donation for the organisation. Please don't bring any drinks as there are no cups or glasses available and all drinks are catered for by the bar.

Odkazy

Webové stránky

Událost na Facebooku

Událost na mapě

50.04988600000001,14.431496

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Virtuální realita očima lišky (České Budějovice)
Veganské ochutnávky s virtuální realitou (Praha)
Veget - Monday vegan hangout (Praha)
Rostlinné ochutnávky (Ostrava)
Rostlinné hody (Brno)
No Internet Connection