Veganská večeře 8 (Praha)

Neděle 5. 6. 2016  18:00 - 21:00
Společenské akce
Veganská večeře 8 (Praha)
Přidat do kalendáře 05-06-2016 18:00 05-06-2016 21:00 Europe/Prague Veganská večeře 8 (Praha) ,

V neděli 5.června se bude konat sedmá z řady pravidelných komunitních veganských večeří organizovaných pražským sdružením Otevři oči.

[ENG] For English please scroll down.

PRINCIP JE JEDNODUCHÝ: Něco veganského (tedy bez živočišných produktů) uvařte, upečte nebo nakupte a doneste v libovolném množství spolu se seznamem ingrediencí nebo ještě lépe s receptem a něčím na nabírání. Mělo by to být něco, u čeho příliš nevadí, když se konzumuje vystydlé.

Na místě budou připraveny talířky, příbory a místo, kam prosím ihned odkládejte nevyužívané nádobí, ať to cirkuluje :-)

TÉMA: Někteří z Vás chtěli téma RAW, a my jsme se rozhodli vyhovět :)
Podmínka to není, výzva ale určitě :).

Neumíte-li vařit vegansky, můžete například jen přinést nakrájenou zeleninu či ovoce jako mandarinky, popřípadě jen přijít ochutnat a přispět dobrovolným příspěvkem našemu sdružení.

[ENG] Come and joins us at Prague Vegan Dinner organized by Open your eyes! We have some plates and cuttlery prepared, so you don't have to bring yours. It is quite easy: Bring some vegan food along with a piece of paper stating the ingredients (or you can write the ingredients down on a small form we will distribute at the venue) and share it with others while tasting the food they brought. Even fruit like bananas or mandarines is OK. If you cannot bring any food you can make a small voluntary donation for the organisation. Please don't bring any drinks as there are no cups or glasses.

Odkazy

Webové stránky

Událost na Facebooku

Událost na mapě

50.049809,14.431567

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Vegan volejbal (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
No Internet Connection