Rádi bychom přivítali jaro, takže tentokrát se sejdeme na zahrádce v 17h, kde bude připravený grill a vrchní grillmistr který nám ugriluje cokoliv mu strčíme pod nos.. :) takže přinestě cokoliv rádi na grillu, v neposlední řadě pak budou vítány dresinky, omáčky, dipy, saláty, pečivo a vůbec cokoliv vás napadne a samozřejmně pokud možno s recepty, a s nějakým tím táckem na který si všechny ty dobrůtky potom dáte..
budeme se těšit!
vegan dinner. DIY. Praha
