Společné víkendové veganské setkání
Účast: nahlásit, kdo přijede, ať můžeme oznámit majiteli, na co se má připravit... :-D
Cena: každý si platí sám za sebe, tuším že 60K stan/noc a 50K os/noc
Jídlo: co kdo donese ať můžeme sharovat
Pruběh:
pátek - odpo příjezd (kdo chce i sobota), večer táborák a posezení
sobota - ráno trénink (mobilita a strečink), dopoledne výlet na zatopený lom, tam piknik, odpo HIIT trénink, navečer společenské hry třeba soutěž v aktivity, večer táborák - bude-li kytarista tak i zpěv
neděle - rano trénink (strečink a prvky jógy) dopo krátká túra po okolí, odpo odjezd.
Samo program není závazný a můžeme klidně (z)měnit dle libosti :-)
Doporučuji vzít kola, jídlo a pro noční ptáky deku přes záda a pod zadek k ohni.
PS: sharováním stanů můžete celý víkend trochu okořenit... ;-)
