Vegan burger day (Praha)

Sobota 3. 12. 2022  13:00 - 22:00
Gastronomické akce
23, Plynární 1096, Holešovice, Praha 7
Hlavní město Praha
Vegan burger day (Praha)
Reklama
Přidat do kalendáře 03-12-2022 13:00 03-12-2022 22:00 Europe/Prague Vegan burger day (Praha) PĚT DRUHŮ VEGANSKÝCH BURGERŮ zdarma a nebo za dobrovolný benefiční příspěvek pro Zdenu! Přijďte v sobotu 3.12. do Crossu!   🍔 KRONŠTAD... Hlavní město Praha, 23, Plynární 1096, Holešovice, Praha 7

PĚT DRUHŮ VEGANSKÝCH BURGERŮ zdarma a nebo za dobrovolný benefiční příspěvek pro Zdenu! Přijďte v sobotu 3.12. do Crossu!

 

🍔 KRONŠTAD - s BBQ omáčkou a karamelizovanou cibulkou

🍔 PUNCTUM - s vegan kimchi a sojanézou

🍔 CHIAPAS - s jalapeños, tabascem & chipotle mayo 🌶️

🍔 ZDENA - extra pálivá omáčka 🌶️🌶️🌶️

🍔 SALÉ - naprostá klasika = kečup & hořčice

+

☕ ZAPATISTICKÁ KÁVA - překapávaná káva z Chiapasu

🧁 VEGAN KOLÁČKY 

+

🎵 TONY YOUNGFIELD & HORROR - Djs po celý den - punk, ska, rock'n'roll 

 

💲 CENA BURGERU? Jídlo nabízíme zdarma a nebo za zcela dobrovolný benefiční příspěvek pro Zdenu. Je na tobě, kolik nám za jídlo chceš a můžeš přispět podle tvé aktuální situace. Ideálně třeba kilo - dvě za burger? Pětikilo za tři burgery? Je to fakt na tobě.

💲 Pokud nemáš peníze a chceš se přijít najíst zdarma, tak je to úplně v pohodě a budeme rádi, když dorazíš i s kamarády! Jídlo je právo, ne privilegium!

 

❤ Všechny vaše dobrovolné solidární příspěvky za burgery po odečtení nákladů předáme Komunitnímu centru Zdena v Holešovicích, kde má zázemí a kuchyni kolektiv Food Not Bombs Praha, který vaří teplé jídlo pro všechny bez rozdílu, hlavně pro lidi v nouzi a bez domova. 

❤ "Zdena je komunitní prostor v Holešovicích, vedený kolektivem lidí, jež se snaží najít alternativu ke komerčním podnikům a klubům. Naším primárním cílem není generovat zisk, ale spoluvytvářet sociálně-kulturní prostor, ve kterém se může angažovat každý, bez ohledu na své zázemí. Pořádáme koncerty, workshopy, přednášky a další akce. Podporujeme aktivity organizované zdola, poskytujeme zázemí aktivistickým hnutím, které se zabývají bojem proti změně klimatu, právem na město, feminismem, antifašismem, podporou LGBTQ+ komunity apod." 

❤ https://radar.squat.net/cs/prague/zdena

 

💚 VŠECHNY BURGERY JSOU VEGANSKÉ - bez živočišných výrobků, bez vajec, mléka, bez masa. Základ každého burgeru je vegan houska, zelenina a karbanátek z veganského "mletého masa" + zvolená příchuť.

 

🕒 OTEVÍRACÍ DOBA - sobota 3.12. 2022 od 13:00 do 22:00 (a nebo do vyprodání). Burgery připravujeme ve velkokapacitním stanu venku před klubem Cross. Těšte se na velkou kapacitu sezení! Burgery můžeme zabalit s sebou.

 

🔴⚫ Burgery připravuje neformální kolektiv Vegan Burger Days, který se skládá současných a bývalých členů a členek Food Not Bombs z Prahy a dalších měst.

Odkazy

Událost na Facebooku

Událost na mapě

50.1082127,14.4432664

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Rostlinné hody (Brno)
Vigil (pietní akt) Kostelec u Jihlavy
Vigil (pietní akt) Bučovice
Seznamovací piknik na Veganských hodech (Praha)
Den otevřených dveří na Statku bez krutosti (Třebihošt)
Kostka Pravdy (Praha)
No Internet Connection