Vegan burger day na festivalu Riot Over River (Praha)

Sobota 25. 2. 2023  14:00 - 23:30
Charitativní akce
23, Plynární 1096, Holešovice, Praha 7
Hlavní město Praha
Vegan burger day na festivalu Riot Over River (Praha)
Reklama
Přidat do kalendáře 25-02-2023 14:00 25-02-2023 23:30 Europe/Prague Vegan burger day na festivalu Riot Over River (Praha) PĚT DRUHŮ VEGANSKÝCH BURGERŮ & guláš zdarma a nebo za dobrovolný benefiční příspěvek pro No Borders Team - na pomoc lidem na útěku! Nikdo není... Hlavní město Praha, 23, Plynární 1096, Holešovice, Praha 7

PĚT DRUHŮ VEGANSKÝCH BURGERŮ & guláš zdarma a nebo za dobrovolný benefiční příspěvek pro No Borders Team - na pomoc lidem na útěku! Nikdo není ilegální!

 

🍔 KRONŠTAD - s BBQ omáčkou a karamelizovanou cibulkou

🍔 PUNCTUM - s vegan kimchi a sojanézou

🍔 CHIAPAS - s jalapeños, tabascem & chipotle mayo 🌶️

🍔 NO BORDERS - extra pálivá omáčka 🌶️🌶️🌶️

🍔 NO MASTERS - naprostá klasika = kečup & hořčice

+

🥣 VEGAN GULÁŠ - od Food Not Bombs

+

☕ KÁVA - překapávaná káva z Chiapasu

🧁 VEGAN KOLÁČKY 

 

💲 CENA BURGERU? Jídlo nabízíme zdarma. 

💲 Pokud chceš, můžeš přispět zcela dobrovolný benefiční příspěvek pro autonomní kolektiv No Borders Team. Je na tobě, kolik nám za jídlo můžeš přispět, podle tvé aktuální situace. Ideálně třeba kilo - dvě za burger? Pětikilo za tři burgery? Dvacka? Je to fakt na tobě.

💲 Pokud nemáš peníze a chceš se přijít najíst, tak je to úplně v pohodě a budeme rádi, když dorazíš i s kamarády! Jídlo je právo, ne privilegium, rádi jej dáme bez placení!

 

💚 VŠECHNY BURGERY, GULÁŠ I KOLÁČKY JSOU VEGANSKÉ - bez živočišných výrobků, bez vajec, mléka, bez masa. Základ každého burgeru je vegan houska, zelenina a karbanátek z veganského "mletého masa" + zvolená příchuť.

 

❤ Všechny vaše dobrovolné solidární příspěvky za burgery po odečtení nákladů předáme na pomoc lidem na útěku před válkou. 

❤ No Borders Team (NBT) je anarchistická grassroot skupina sdružující jednotliv*kyně z různých kolektivů z Polska a Evropy, kteří*é se staví proti postupu úřadů na hranicích. Agrese úřadů je namířena proti lidem hledajícím útočiště.

❤ NBT jako skupina věří, že svoboda pohybu a rozhodování o místě pobytu je základním lidským právem. Proto nesouhlasí s politikou úřadů spočívající v kategorizaci lidí. Žádný člověk není nelegální a solidarita a vzájemná pomoc jsou odpovědí na systém založený na xenofobii a pohrdání lidmi z různých etnických skupin.

❤ No Borders Team pomáhá všem na útěku před válkou, jak z Ukrajiny, tak na polsko-běloruských hranicíh. 

❤ https://nobordersteam.noblogs.org

❤ https://www.facebook.com/nobordersteam

 

🕒 OTEVÍRACÍ DOBA - sobota 3.12. 2022 od 14:00 do 23:30 (a nebo do vyprodání). Burgery připravujeme ve velkokapacitním stanu venku před klubem Cross. Těšte se na velkou kapacitu sezení! Burgery můžeme zabalit s sebou.

 

🔴⚫ Burgery připravuje neformální kolektiv Vegan Burger Days, který se skládá současných a bývalých členů a členek Food Not Bombs z Prahy a dalších měst za pomoci autonomního kolektivu Cocina Perdida.

Odkazy

Událost na Facebooku

Událost na mapě

50.1082127,14.4432664

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Prague Vegan Meetup in English No. 4 (Praha)
Rostlinné ochutnávky (Ostrava)
Velikonoční veganské ochutnávky #2 (Praha)
Prager Veganer Stammtisch auf Deutsch Nr. 4 (Praha)
VEGAN TÁBOR PRO DOSPĚLÉ (Vápenná)
VEGAN SPORT CLUB CAMP 2023
No Internet Connection