Vánoční hody (Brno)

Sobota 19. 12. 2015  15:00 - 22:00
Gastronomické akce
Vánoční hody (Brno)

Rok se s rokem sešel a nastal čas na další Veganské hody. Nebo že by ne? Někdo si tu spletl datum? Kdepak, kolektiv VH se rozhodl, že nebude zahálet ani v zimě a uspořádá takovou malou předvánoční veganskou hostinu. Prostě Vánoční hody.

A tak se v sobotu 19. prosince můžete těšit na bohaté vánoční degustační menu, soutěž v bramborových salátech, workshopy veganského vaření, promítání zajímavých dokumentů a samozřejmě také kulturní složku v podobě večerního koncertu.

A co konkrétně se bude dít? Za symbolické stravné 50 korun budete moci ochutnat minimálně 5 chodů degustačního vánočního veganského menu, které pro vás navaří kuchaři a kuchařky z pořadatelského kolektivu.

Dále se můžete vy sami pochlubit svými (před)vánočními kuchařskými výtvory. Doneste ostatním ochutnat to, na čem si pochutnáváte o Vánocích vy, samozřejmě bez použití živočišných přísad.

Ti odvážnější mohou dát svoji kůži všanc a zúčastnit se soutěže o nejlepší bramborový salát. Saláty bude hodnotit odborná komise a ti nejúspěšnější kuchaři získají hodnotné ceny. Na tom, co po řádění poroty zbyde, si pochutnají i ostatní návštěvníci Hodů. Pokud se chcete do soutěže přihlásit, dejte nám prosím vědět na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
V průběhu celého odpoledne budeme promítat známé i neznámé zajímavé snímky nejen o veganství. Součástí akce bude i workshop vaření, při kterém vám zkušení kuchaři ukážou své tajné tipy a triky na dokonalý pokrm.

Akce vyvrcholí koncertem vašich oblíbených kapel a následnou afterparty; vstupné na koncert bude 70 Kč... a možná přijde i kouzelník.

Přijďte i vy v sobotu 19. prosince v 15:00 do klubu Paradox na ulici Křížová (zastávka Poříčí, Mendlovo náměstí) a přesvědčte se, že i Vánoce lze oslavit bez krutosti, aniž byste se u toho museli připravit o bohaté chutě a zábavu.

http://brno.veganskehody.cz/
http://www.studioparadox.org/
❄❅❆❄❅❄❄❅❆❄❅❄❄❅❆❄❅❄❄❅❆❄❅❄
Doprovodný program a afterparty:

❥ Přednáška "Vánoce a zvířata: Co to vlastně slavíme, proboha?!"
http://on.fb.me/1SxqsdW

❥ IQ13 (disco/punk/dub, Bratislava)
http://tinyurl.com/IQ13-Bratislava

❥ SAME RIVER TWICE (emo/hardcore, Brno)
http://bandzone.cz/samerivertwice

❥ FRAU FRANKENSTEIN UND SPÜLLBOYS (techno/punk, Brno)
http://bandzone.cz/fraufrankensteinundspullboy

❥ JAKUB TICHÝ (folkpunk, Frýdek-Místek)
http://bandzone.cz/jakubtichy

(další vystupující budou brzy doplněni)

Odkazy

Webové stránky:
https://www.facebook.com/events/792608134218358/

Událost na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/792608134218358/

Událost na mapě

49.187912,16.593956

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

  Veganské ochutnávky pro veřejnost s virtuální realitou (Praha)
Veganský piknik s Kolektivem pro Zvířata (Brno)
Veganské ochutnávky (Ostrava)
No Internet Connection