Celý pracovní týden od 17. do 21. srpna se bude před hlavním vchodem Ministerstva zemědělství odehrávat nezvyklá podívaná – ve dne i v noci zde bude nepřetržitě stát klec s člověkem uvnitř. Aktivisté ze spolku OBRAZ – Obránci zvířat se v ní budou střídat vždy po osmi hodinách, aby tak upozornili na utrpení zvířat na českých kožešinových farmách a podpořili probíhající kampaň za jejich zákaz. V sobotu ráno se pak přesunou na Václavské náměstí, kde s klecí zůstanou až do konce týdne.
Více informací na: http://
Vědomé plutí po Nežárce s jógou 🚣
9. července 2026 od 19:00
