The Lingerie Protest: Prague

Sobota 29. 7. 2023  13:00 - 15:30
Pochod
Václavské náměstí, Nové Město, Praha 1
Hlavní město Praha
The Lingerie Protest: Prague
Reklama
Přidat do kalendáře 29-07-2023 13:00 29-07-2023 15:30 Europe/Prague The Lingerie Protest: Prague CZ:Pojďte s námi na druhý ročník netradičního pochodu za zvířata ve spodním prádle po Praze!.Cílem je zaujmout kolemjdoucí naší vizuální... Hlavní město Praha, Václavské náměstí, Nové Město, Praha 1

CZ:
Pojďte s námi na druhý ročník netradičního pochodu za zvířata ve spodním prádle po Praze!
.
Cílem je zaujmout kolemjdoucí naší vizuální prezentací a následně skrze letáčky, transparenty a rozhovory jim ukázat že jakékoliv zneužívání zvířat není správné a nemá smysl ho podporovat.
Prvotní myšlenka Lingerie protestu za zvířata vznikla v Austrálii, kde ji nejvíce proslavila modelka Stefania Ferrario. Tyto akce mají obrovský dosah, proto jsme se rozhodli podobnou akci uspořádat i v ČR.
Sejdeme se u koně na Václavském náměstí v Praze, s bannery Pomalu půjdeme přes Staroměstké náměstí, Náměstí republiky a zpátky na Václavksé náměstí. Budeme mít pokřiky, rozdávat letáčky a bavit se s kolemjdoucími. Neplnoletí účastníci a ti kteří se necítí na spodní prádlo, budou užiteční také. Můžou pomáhat například s rozdáváním letáčků, případně komunikovat s kolemjdoucími. Peferujeme černou barvu. Předpokládaný čas trvání - dvě hodiny. Další podrobnosti upřesníme později. Těšíme se na každého účastníka!

EN:
Come with us to the second year of the non-traditional march for animals in underwear around Prague!
.
.
The goal is to interest people with our visual presentation and then show them through leaflets, banners and interviews that any abuse of animals is wrong and there is no point in supporting it.
The original idea of the Lingerie protest for animals originated in Australia, where it was most famously modeled by Stefania Ferrario. These events have a huge reach, which is why we decided to organize a similar event in the Czech Republic.
We will meet by the horse on Wenceslas Square in Prague, with banners we will slowly walk through Old Town Square, Republic Square and back to Wenceslas Square. We will have shouts, hand out leaflets and chat with passers-by. Minor participants and those who do not feel comfortable wearing underwear will also be useful. They can help, for example, with handing out leaflets, or communicate with passers-by. We prefer the color black. Estimated duration - two hours. We will specify further details later. We look forward to every participant!

Odkazy

Událost na Facebooku

Událost na mapě

50.0797799,14.4297318

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Veget - Pravidelný pondělní vege pokec (Praha)
Rostlinné ochutnávky (Ostrava)
Kostka Pravdy (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
Veganské hody Praha 2024
No Internet Connection