Světový den hospodářských zvířat Praha | World Day for Farmed Animals Prague

Pondělí 2. 10. 2023  18:45 - 20:30
Demonstrace
Staroměstské náměstí, Staré Město, Praha 1
Hlavní město Praha, U památníku Jana Husa
Světový den hospodářských zvířat Praha | World Day for Farmed Animals Prague
Přidat do kalendáře 02-10-2023 18:45 02-10-2023 20:30 Europe/Prague Světový den hospodářských zvířat Praha | World Day for Farmed Animals Prague Zveme vás na smuteční shromáždění, kterým chceme uctít památku všech tzv. hospodářských zvířat, která zemřela za uplynulý rok rukou člověka. Hlavní město Praha, Staroměstské náměstí, Staré Město, Praha 1

Zveme vás na smuteční shromáždění, kterým chceme uctít památku všech tzv. hospodářských zvířat, která zemřela za uplynulý rok rukou člověka.


Letošní uctění památky nebude formou průvodu jako v minulých letech. Letos volíme statickou formu s promítáním. Na Staroměstském náměstí bude probíhat velkoplošná projekce záběrů z živočišného průmyslu. Účastníci a účastnice shromáždění budou stát po bocích plátna ve smutečním oblečení a se zapálenými svíčkami. Další zúčastnění budou mluvit s kolemjdoucími a rozdávat letáky.


SRAZ: V 18:45 u památníku Jana Husa na Staroměstském náměstí.


Upozornění: na plátně se budou promítat drastické záběry, avšak jako účastníci budete stát k plátnu zády/bokem a nemusíte se na ně dívat. Záběry budou bez zvuku, pouze s podkresovou hudbou.


ORGANIZAČNÍ INSTRUKCE:
Prosíme zúčastněné, aby se dostavili v seriozním smutečním oděvu (ideálně v černém). Zachovávejte prosím pietní atmosféru akce, tj. pokud možno nemluvte, nesmějte se. Můžete přinést vlastní květiny, věnce a krbové zapalovače (svíčky máme). Transparenty prosíme nenoste.


Budeme potřebovat dobrovolníky pro outreach (mluvení s kolemjdoucími). Chcete-li se zapojit, ozvěte se nám! Děkujeme moc.
We are looking for outreach volunteers!


Každý rok je v rámci živočišné výroby na celém světě zabito přibližně 70 miliard zvířat. Světový den hospodářských zvířat je pro nás dnem zármutku a vzpomínání na všechna zvířata, jež jsou vězněna, týrána a zabíjena kvůli společenské poptávce po výrobcích pocházejících z jejich těl.
Více informací o Světovém dni hospodářských zvířat najdete na webu http://sdhz.cz

Odkazy

Webové stránky

Událost na Facebooku

Událost na mapě

50.0877215,14.4211422

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Vegan volejbal (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
No Internet Connection