Světový den hospodářských zvířat Praha | World Day for Farmed Animals Prague

Neděle 2. 10. 2022  18:00 - 19:30
Demonstrace
Praha 1
Hlavní město Praha, Staroměstské náměstí
Světový den hospodářských zvířat Praha | World Day for Farmed Animals Prague
Přidat do kalendáře 02-10-2022 18:00 02-10-2022 19:30 Europe/Prague Světový den hospodářských zvířat Praha | World Day for Farmed Animals Prague Zveme vás na smuteční shromáždění s průvodem, které se bude konat v sobotu 2. října. Chceme uctít... Hlavní město Praha, Praha 1
Zveme vás na smuteční shromáždění s průvodem, které se bude konat v sobotu 2. října. Chceme uctít památku všech tzv. hospodářských zvířat, která zemřela za uplynulý rok rukou člověka.
 
Trasa povede kolem řeznictví v centru Prahy, u kterých uctíme památku zabitých zvířat a položíme květiny: Staroměstské nám., Dlouhá, Revoluční, Na Příkopě, Václavské nám. 
 
Sraz v 18:00 na Staroměstském mnáměstí. 
 
ORGANIZAČNÍ INSTRUKCE:
Prosíme zúčastněné, aby se dostavili v seriozním smutečním oděvu (ideálně v černém). Zachovávejte prosím pietní atmosféru akce, tj. pokud možno nemluvte, nesmějte se. Můžete přinést vlastní květiny a krbové zapalovače (svíčky máme).
 
Transparenty prosíme nenoste.
 
Budeme potřebovat několik dobrovolníků pro nesení věnců a smutečních rámečků. Chcete-li se zapojit, ozvěte se nám! Děkujeme moc.
 
Každý rok je v rámci živočišné výroby zabito přibližně 70 miliard zvířat. Světový den hospodářských zvířat je pro nás dnem zármutku a vzpomínání na všechna zvířata, jež jsou vězněna, týrána a zabíjena kvůli společenské poptávce po výrobcích pocházejících z jejich těl.

Více informací o Světovém dni hospodářských zvířat najdete na webu http://sdhz.cz

Odkazy

Webové stránky

Událost na Facebooku

Událost na mapě

50.08776899999999,14.4205283

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Vánoční večírek spolku Otevři oči (Praha)
Od tradice k empatii (Praha)
Veget- pravidelný pondělní vege pokec (Praha)
Kostka Pravdy (Praha)
Kostka Pravdy (Praha)
Tichá ulička za kapry (Praha)
No Internet Connection