Světový den hospodářských zvířat Praha | World Day for Farmed Animals Prague

Sobota 2. 10. 2021  17:30 - 19:30
Demonstrace
Náměstí Republiky
Hlavní město Praha, Náměstí Republiky
Světový den hospodářských zvířat Praha | World Day for Farmed Animals Prague
Reklama
Přidat do kalendáře 02-10-2021 17:30 02-10-2021 19:30 Europe/Prague Světový den hospodářských zvířat Praha | World Day for Farmed Animals Prague Zveme vás na smuteční shromáždění s průvodem, které se bude konat v sobotu 2. října. Chceme uctít... Hlavní město Praha, Náměstí Republiky
Zveme vás na smuteční shromáždění s průvodem, které se bude konat v sobotu 2. října. Chceme uctít památku všech tzv. hospodářských zvířat, která zemřela za uplynulý rok rukou člověka.
 
Trasa povede kolem řeznictví v centru Prahy, u kterých minutou ticha uctíme památku zabitých zvířat a položíme květiny: Revoluční - Dlouhá - Rámová - Haštalská - Staroměstské nám. - nám. Franze Kafky - Kaprova - a zakončení proběhne na nám. J. Palacha.
 
ORGANIZAČNÍ INSTRUKCE:
Prosíme zúčastněné, aby se dostavili v seriozním smutečním oděvu (ideálně v černém). Zachovávejte prosím pietní atmosféru akce, tj. pokud možno nemluvte, nesmějte se. Můžete přinést vlastní květiny a krbové zapalovače (svíčky máme).
 
Transparenty prosíme nenoste.
 
Budeme potřebovat několik dobrovolníků pro nesení věnců a smutečních rámečků. Chcete-li se zapojit, ozvěte se nám! Děkujeme moc.
 
Každý rok je v rámci živočišné výroby zabito přibližně 70 miliard zvířat. Světový den hospodářských zvířat je pro nás dnem zármutku a vzpomínání na všechna zvířata, jež jsou vězněna, týrána a zabíjena kvůli společenské poptávce po výrobcích pocházejících z jejich těl.

Více informací o Světovém dni hospodářských zvířat najdete na webu http://sdhz.cz

Událost na mapě

50.0881384,14.4285174

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Virtuální realita očima lišky (České Budějovice)
Veganské ochutnávky s virtuální realitou (Praha)
Veget - Monday vegan hangout (Praha)
Rostlinné ochutnávky (Ostrava)
Rostlinné hody (Brno)
No Internet Connection