Světový den hospodářských zvířat (Praha)

Pondělí 2. 10. 2017  18:00 - 19:00
Demonstrace
Světový den hospodářských zvířat (Praha)

Zveme vás na smuteční shromáždění s průvodem, které se bude již tradičně konat 2. října u příležitosti Světového dne hospodářských zvířat.

Chceme uctít památku všech zvířat – ročně jsou to desítky miliard – která zbytečně trpí na farmách a na jatkách pro lidské potřeby. Na jejich památku zapálíme svíčky, položíme květiny k symbolické rakvi a přečteme smuteční projev. Poté se vydáme na pietní průvod, jehož trasa letos poprvé povede přes Karlův most.

Prosíme zúčastněné, aby se dostavili v seriozním smutečním oděvu (ideálně v černém). Můžete přinést i vlastní květiny a krbové zapalovače (svíčky máme). Transparenty prosíme nenoste. Děkujeme moc.

[TRASA]: Sejdeme se v 18:00 na Malostranském náměstí a po přečtení proslovů přibližně v 18:20 pomalým průvodem vyrazíme přes Karlův most až na Staroměstské náměstí, kde proslovy po odbytí Orloje přečteme znovu. Doprovázet nás bude reprodukovaná hudba Mozartova Requiem, ale též živá hudba (housle). Po skončení akce půjdeme společně na večeři do Loving Hutu v Černé labuti. Zvaní jsou všichni účastníci průvodu, ale jídlo si hradí každý sám.

Více info o události: http://sdhz.cz/

Odkazy

Webové stránky:
http://sdhz.cz

Událost na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/270800576771496/

Událost na mapě

50.088339,14.404213

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

V Česku se konal protest proti pokusům na zvířatech
Uctění památky zabitých zvířat (Praha)
Pietní akt před jatky Kostelecké uzeniny
No Internet Connection