Sportem pro zvířata - virtuální sport, který zachraňuje zvířecí životy (Online)

Úterý 12. 3. 2024  13:00 - pondělí 15. 4. 2024  13:00
Charitativní akce
Online
Online
Sportem pro zvířata - virtuální sport, který zachraňuje zvířecí životy (Online)
Reklama
Přidat do kalendáře 12-03-2024 13:00 15-04-2024 13:00 Europe/Prague Sportem pro zvířata - virtuální sport, který zachraňuje zvířecí životy (Online) Pojď udělat něco pro své zdraví a pomoci tím zvířatům. Jak? Je to úplně jednoduché. Přihlas se do našeho virtuálního běhu, zaplať startovné a pak už jen... Online , Online

Pojď udělat něco pro své zdraví a pomoci tím zvířatům. Jak? Je to úplně jednoduché. Přihlas se do našeho virtuálního běhu, zaplať startovné a pak už jen kdykoliv během dubna splň svou výzvu a to kdekoliv.
Běháš v parku nebo radši jedeš na kole na limču? To je jen na tobě. Jako důkaz pošli screen nebo fotku ze svých hodinek/mobilu, kde bude jasně vidět, že je výzva splněna a pak už se jen těš na odměnu ve formě diplomu on-line a balíčku dárků, včetně krásné památeční medaile, který ti dorazí poštou.
Můžeš si vybrat běh, chůzi, nebo kolo a délku své tratě.

https://www.zivotbezkrutosti.cz/?p=e-shop&cat=54

Jak to funguje? V e-shopu si vybereš kategorii, které se chceš zúčastnit a objednáš. Speciálně pro tuhle akci jsme zpřístupnili i možnost dopravy obyčejnou obálkou do schránky - po splnění výzvy ti totiž pošleme medaili! PŘEDPRODEJ STARTOVNÉHO BUDE PROBÍHAT PO CELÝ BŘEZEN. Samotnou sportovní výzvu je pak potřeba vykonat během dubna. Po sportovním výkonu nám pošleš důkaz o splnění výzvy a už se můžeš těšit na svou odměnu, která ti dorazí během května.
Kde a kdy se bude běh konat? Výzvu můžeš splnit kdekoliv během celého měsíce dubna. Jsi celý duben na dovolené? Proběhni se po pláži. Chodíš na procházky s kočárkem nebo se psem a nic jiného nestíháš? Zaregistruj se k chůzi. Jedete s kámošema tour the pub na kolech? Není nic jednoduššího než zapnout si chytrou aplikaci a splnit výzvu na kole.
Můžu se účastnit, když nesportuju? Jasně, nemusíš být ultramaratonec, aby to pomáhalo zvířatům. Kategorie jsou už od 1 km chůze, takže se může zaregistrovat každý bez ohledu na věk a fyzickou kondici.

 

Odkazy

Webové stránky

Událost na Facebooku

Událost na mapě

49.81749199999999,15.472962

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Vegan volejbal (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
No Internet Connection