Rádi bychom pozvali všechny zájemce o budoucí zapojení do (zatím myšlenkového) projektu na vytvoření azylu pro zvířata zachráněná z intenzivního zemědělství.
Množství způsobů zapojení je nespočet - zde je přehled některých dovedností či možností, které budou v budoucnu pravděpodobně žádané.
Byli byste ochotní se přestěhovat na farmu a starat se o její běžný chod, rozumíte grantům a fundraisingu, umíte dělat webovky, vyznáte se v právu, znáte někoho, kdo by levně prodal či pronajal pozemek, umíte zpracovávat video, jste designer/ka, veterinář/ka, máte zemědělské vzdělání, máte zkušenosti s chovem zvířat, vyznáte se v účetnictví či ekonomickém managementu, máte možnost levného tisku, můžete projekt propagovat mezi lidmi, můžete na projekt přispět finančně? Samozřejmě budeme rádi i za zapojení jiného typu.