POCHOD ZA VĚDU BEZ ZVÍŘAT 2022 (PRAHA)

Sobota 12. 11. 2022  11:30 - 14:15
Demonstrace
Praha 1
Hlavní město Praha
POCHOD ZA VĚDU BEZ ZVÍŘAT 2022 (PRAHA)
Reklama
Přidat do kalendáře 12-11-2022 11:30 12-11-2022 14:15 Europe/Prague POCHOD ZA VĚDU BEZ ZVÍŘAT 2022 (PRAHA) ▪️Mnozí z nás hledají možnosti, jakým způsobem se postavit za zvířata, která jsou vězněna za stěnami laboratoří. Připojte se spolu s námi k Pochodu za vědu... Hlavní město Praha, Praha 1

▪️Mnozí z nás hledají možnosti, jakým způsobem se postavit za zvířata, která jsou vězněna za stěnami laboratoří. Připojte se spolu s námi k Pochodu za vědu bez zvířat a buďme společně jejich hlasem, který za těmi stěnami zaniká.

▪️Na celém světě je k pokusům použito zhruba 115 mil. zvířat. Zvířata jsou využívána k testování léčiv, chem. látek, pesticidů, prostředků pro domácnost, kosmetických složek, botoxu apod.
Testování na zvířatech je v mnoha případech nespolehlivé, protože lidský organismus reaguje jinak než tělo zvířete.
▪️Již dávno existují schválené alternativní metody testování bez zvířat, které přináší přesnější a rychlejší výsledky.
Přesto i nadále, úplně zbytečně, v laboratořích trpí a umírá obrovský počet zvířat.

▪️V naší historii by se nikdy nic nezměnilo bez sjednocení společnosti a odvahy vystoupit proti jakékoliv nespravedlnosti. Dejme najevo, že Nám na jejich osudech záleží a chceme, aby byly zavedeny a uzákoněny funkční moderní metody bez zneužívání zvířat.

 

🔴👉MÍSTO SRAZU-TRASA-UKONČENÍ

▪️ V 11:30 se sejdeme na Klárově. Z Klárova se vydáme přes Karlův most na Staroměstské náměstí a budeme pokračovat Železnou ulicí na Václavské náměstí.
Pochod zakončíme u sochy svatého Václava závěrečným proslovem.

🔴☝CO SI VZÍT SEBOU

▪️Nezapomeňte si vzít na cestu Jídlo a pití. Během Pochodu budeme skandovat příslušná hesla proto je pitný režim nesmírně důležitý.
Dále si vezměte teplé oblečení a pro případ, že by nám počasí nepřálo, přibalte si sebou na cestu deštník či
pláštěnku.

▪️ Vezměte si sebou transparenty, které si vyrobíte z kartonu a nebo si můžete nechat zhotovit profesionální transparent. Volba a kreativita je jen na vás. Prosíme jen aby jste se u sdělení na transparentech drželi tématu laboratoří. Pokud bude Váš transparent z promokavého materiálu vezměte si sebou pro případ deště průhledný obal.

🚫🙌ZÁKAZ ZVÍŘAT
◾ Prosíme vás, neberte sebou na Pochod své mazlíčky.
Zvíře je na hluk mnohonásobně vnímavější než člověk a skandování hesel do megafonu mu za doprovodu sirén může způsobovat bolest.

🔴👌JAK MŮŽETE S POCHODEM POMOCI
▪️Je důležité, aby nás bylo co nejvíce a dali jsme o sobě náležitě vědět. Zvěte proto na Pochod své známé, kamarády, kolegy a rodinu.
▪️Událost a příspěvky sdílejte k sobě na profil a do skupin k tomu určených ať se povědomí o konání Pochodu dostane k co nejvíce lidem.

Odkazy

Událost na Facebooku

Událost na mapě

50.0908339,14.4101007

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Vánoční večírek spolku Otevři oči (Praha)
Od tradice k empatii (Praha)
Veget- pravidelný pondělní vege pokec (Praha)
Kostka Pravdy (Praha)
Kostka Pravdy (Praha)
Tichá ulička za kapry (Praha)
No Internet Connection