Kostka Pravdy (Praha)

Sobota 29. 10. 2022  16:00 - 20:00
Demonstrace
Praha 1
Hlavní město Praha, Před obchodem Newy Yorker
Kostka Pravdy (Praha)
Přidat do kalendáře 29-10-2022 16:00 29-10-2022 20:00 Europe/Prague Kostka Pravdy (Praha) Podívejte se prosím na nový outreach workshop „ Hlavní město Praha, Praha 1

Podívejte se prosím na nový outreach workshop „Vést nevegany/ky k odpovědnosti 3.0“ (v češtině)

Pokud máte zájem o aktuální informace o budoucích aktivitách v pobočce, připojte se k následující dobrovolnické skupině:
https://www.facebook.com/groups/2507972032761297/
Kostka pravdy je pouliční informační kampaň, která využívá strukturovanou přímou akci na veřejnosti. Prostřednictvím záběrů ze standardní praxe, pouštěných na obrazovkách, a také osobních konverzací, konfrontujeme veřejnost s pravdou o živočišném zemědělství, abychom ji poučili o vykořisťování zvířat. Předtím, než se zúčastníte Kostky pravdy, je nutné, abyste se seznámili s naším AV outreach protokolem. Shlédněte celý workshop „Vést nevegany/ky k odpovědnosti (Holding Non-Vegans Accountable)“ a přečtěte si dokument AV outreach protokol:
Workshop „Vést nevegany/ky k odpovědnosti“ (v češtině):
https://bit.ly/Vedeníkodpovědnostineveganů3
AV outreach protokol:
http://bit.ly/AVOutreachProtocol
Masky, nápisy a AV kartičky poskytnou organizátoři. Pokud jej máte, přineste prosím plně nabitý notebook nebo tablet s našimi již staženými standardními záběry pro Kostku a doporučeným přehrávačem médií. Mějte je již připravené k přehrávání ve smyčce. Je důležité připravit zařízení předem. Ujistěte se, že máte vypnutý zvuk, deaktivovanou Wi-Fi (aby se omezilo zbytečnému vybíjení baterie), jas obrazovky zapnutý na maximum a ochranu heslem deaktivovanou.
Doporučený přehrávač médií:
http://www.videolan.org/vlc/
Záběry pro Kostku:
https://www.anonymousforthevoiceless.org/event-footage
Při účasti na Kostce pravdy s sebou prosím nenoste tašky nebo osobní věci, pokud je nutně nepotřebujete. Pokud si přece jen něco donesete, jako např. tašku nebo batoh, budete to muset mít po celou dobu akce u sebe, takže se nabalte lehce. Za jakékoli věci, které si přinesete na Kostku, si zodpovídáte sami. ORGANIZÁTOŘI NENESOU V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ ODPOVĚDNOST ZA VAŠE OSOBNÍ VĚCI A NEBUDOU JE SKLADOVAT.
Vždy noste počasí uzpůsobené, ČISTĚ ČERNÉ nebo značkové oblečení AV bez jakékoli grafiky, bez loga jiných organizací a/nebo veganských sloganů. Je to zásadní pro naši estetiku. Oficiální oblečení AV si můžete zakoupit na našem webu: cubeoftruth.com. U Kostky pravdy se nesmí nosit naprosto žádné oblečení ze zvířat ani falešná kožešina (včetně umělých kožešinových lemů).
Respektujte organizátory AV poboček a další dobrovolníky za všech okolností, dodržujte naši strukturu a reprezentujte naše základní hodnoty při účasti na Kostce pravdy. Vážnost a profesionalita našich akcí jsou přímo úměrné tomu, jak nás veřejnost vnímá.
Děkujeme za to, že jste s námi.

Odkazy

Událost na Facebooku

Událost na mapě

50.0810226,14.4279917

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Veg Art Fest (Praha)
Veget- pravidelný pondělní vege pokec (Praha)
Vegánské hody (Bratislava)
Poník není kolotoč (Praha)
Kostka Pravdy (Praha)
Kostka Pravdy (Praha)
No Internet Connection