Cube of Truth: Prague: November 15th

Čtvrtek 15. 11. 2018  12:00 - 15:00
Demonstrace
Cube of Truth: Prague: November 15th

Tentokrát se naší kostky zúčastní Joey Carbstrong!

Joey Carbstrong je australský aktivista za práva zvířat a významný vegan influencer na sociálních sítích. Joey býval členem gangu, ale po stráveném čase ve vězení naprosto změnil svůj život. Nyní žije střízlivým životem jako zastánce zvířat, vytváří povědomí o tom, co se děje se zvířaty a inspiruje lidi k tomu, aby se rozhodovali soucitněji.

Pokud máte zájem o dobrovolnictví, připojte se k následující skupině:
https://www.facebook.com/groups/2507972032761297/

Cube of Truth (kostka pravdy) je poklidná statická událost připomínající umělecké představení. Funguje předem daným způsobem, který vyvolává zvědavost a zájem veřejnosti; snažíme se diváky dovést k závěru, jímž je veganství, a to prostřednictvím promítání videozáznamů z živočišného průmyslu a konverzace založené na jejich hodnotách.

K dispozici jsou masky, cedule a materiály pro outreach (aktivní kontakt s kolemjdoucími). Svrchní oblečení v černé barvě je nezbytné, a přineste prosím plně nabitý notebook nebo tablet, pokud jej máte. Pokud přinášíte notebook nebo tablet, stáhněte si prosím následující:

Přehrávač médií:
https://videolan.org/vlc

Záběry:
https://goo.gl/LkDWe5

----------------------------------------------------------------
This time Joey Carbstrong will join our cube!

Joey Carbstrong is an Australian born animal rights activist and prominent vegan influencer on social media. Joey is also a reformed gang member who transformed his life after an epiphany he had when he was in prison. He is now a passionate sober, vegan advocate who spends his time creating awareness for animals and inspires people to make more compassionate choices.


If you are interested in volunteering, join the following group:
https://www.facebook.com/groups/2507972032761297/

The Cube of Truth is a peaceful static demonstration akin to an art performance. This demonstration operates in a structured manner that triggers curiosity and interest from the public; we attempt to lead bystanders to a vegan conclusion through a combination of local standard-practice animal exploitation footage and conversations with a value-based sales approach.

Masks, signs, and outreach literature are provided. Black upper clothing appropriate for the weather is essential, and please bring a fully charged laptop or tablet if you have one. If you are bringing a laptop or a tablet, please download the following:

Media Player:
http://www.videolan.org/vlc/

Footage:
https://goo.gl/LkDWe5

Odkazy

Webové stránky:
https://www.facebook.com/groups/2507972032761297/permalink/2507973729427794/

Událost na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/715849832141407/

Událost na mapě

50.083175,14.424988

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

V Česku se konal protest proti pokusům na zvířatech
Uctění památky zabitých zvířat (Praha)
Pietní akt před jatky Kostelecké uzeniny
No Internet Connection