ANNIVERSARY Cube of Truth: Prague: March 24th

Neděle 24. 3. 2019  15:00 - 19:00
Demonstrace
ANNIVERSARY Cube of Truth: Prague: March 24th
Přidat do kalendáře 24-03-2019 15:00 24-03-2019 19:00 Europe/Prague ANNIVERSARY Cube of Truth: Prague: March 24th ,

V neděli 24. března od 15 hodin se bude v dolní části pražského Václavského náměstí konat výroční kostka pravdy, neboť pražská Cube of Truth oslaví 1. výročí. Cílem organizátorů/ek je, aby byla kostka co největší, takže pokud se můžete zapojit (i pokud třeba nemáte noťas či tablet - můžete mít ceduli), tak se prosím zapojte. Čím větší kostka, tím působivější celá akce je. V kostce nemusíte stát celou dobu, stačí dát signál zvednutím ruky a někdo vás vystřídá (nebo se kostka zmenší).

Pokud máte zájem o dobrovolnictví, připojte se k následující skupině:
https://www.facebook.com/groups/2507972032761297/

Cube of Truth (kostka pravdy) je poklidná statická událost připomínající umělecké představení. Funguje předem daným způsobem, který vyvolává zvědavost a zájem veřejnosti; snažíme se diváky dovést k závěru, jímž je veganství, a to prostřednictvím promítání videozáznamů z živočišného průmyslu a konverzace založené na jejich hodnotách.

K dispozici jsou masky, cedule a materiály pro outreach (aktivní kontakt s kolemjdoucími). Svrchní oblečení v černé barvě je nezbytné, a přineste prosím plně nabitý notebook nebo tablet, pokud jej máte. Pokud přinášíte notebook nebo tablet, stáhněte si prosím následující:

Přehrávač médií:
https://videolan.org/vlc

Záběry:
https://goo.gl/LkDWe5

----------------------------------------------------------------

If you are interested in volunteering, join the following group:
https://www.facebook.com/groups/2507972032761297/

The Cube of Truth is a peaceful static demonstration akin to an art performance. This demonstration operates in a structured manner that triggers curiosity and interest from the public; we attempt to lead bystanders to a vegan conclusion through a combination of local standard-practice animal exploitation footage and conversations with a value-based sales approach.

Masks, signs, and outreach literature are provided. Black upper clothing appropriate for the weather is essential, and please bring a fully charged laptop or tablet if you have one. If you are bringing a laptop or a tablet, please download the following:

Media Player:
http://www.videolan.org/vlc/

Footage:
https://goo.gl/LkDWe5

Odkazy

Webové stránky

Událost na Facebooku

Událost na mapě

50.083930,14.423952

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Vegan volejbal (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
No Internet Connection