ANNIVERSARY Cube of Truth: Prague: March 24th

Neděle 24. 3. 2019  15:00 - 19:00
Demonstrace
ANNIVERSARY Cube of Truth: Prague: March 24th

V neděli 24. března od 15 hodin se bude v dolní části pražského Václavského náměstí konat výroční kostka pravdy, neboť pražská Cube of Truth oslaví 1. výročí. Cílem organizátorů/ek je, aby byla kostka co největší, takže pokud se můžete zapojit (i pokud třeba nemáte noťas či tablet - můžete mít ceduli), tak se prosím zapojte. Čím větší kostka, tím působivější celá akce je. V kostce nemusíte stát celou dobu, stačí dát signál zvednutím ruky a někdo vás vystřídá (nebo se kostka zmenší).

Pokud máte zájem o dobrovolnictví, připojte se k následující skupině:
https://www.facebook.com/groups/2507972032761297/

Cube of Truth (kostka pravdy) je poklidná statická událost připomínající umělecké představení. Funguje předem daným způsobem, který vyvolává zvědavost a zájem veřejnosti; snažíme se diváky dovést k závěru, jímž je veganství, a to prostřednictvím promítání videozáznamů z živočišného průmyslu a konverzace založené na jejich hodnotách.

K dispozici jsou masky, cedule a materiály pro outreach (aktivní kontakt s kolemjdoucími). Svrchní oblečení v černé barvě je nezbytné, a přineste prosím plně nabitý notebook nebo tablet, pokud jej máte. Pokud přinášíte notebook nebo tablet, stáhněte si prosím následující:

Přehrávač médií:
https://videolan.org/vlc

Záběry:
https://goo.gl/LkDWe5

----------------------------------------------------------------

If you are interested in volunteering, join the following group:
https://www.facebook.com/groups/2507972032761297/

The Cube of Truth is a peaceful static demonstration akin to an art performance. This demonstration operates in a structured manner that triggers curiosity and interest from the public; we attempt to lead bystanders to a vegan conclusion through a combination of local standard-practice animal exploitation footage and conversations with a value-based sales approach.

Masks, signs, and outreach literature are provided. Black upper clothing appropriate for the weather is essential, and please bring a fully charged laptop or tablet if you have one. If you are bringing a laptop or a tablet, please download the following:

Media Player:
http://www.videolan.org/vlc/

Footage:
https://goo.gl/LkDWe5

Odkazy

Webové stránky:
https://www.facebook.com/anonymousforthevoiceless/

Událost na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/856274421396503

Událost na mapě

50.083930,14.423952

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Pietní akt před jatky Kostelecké uzeniny
Tichá ulička za kapry - Praha 2020
Tichá ulička za kapry - Brno 2020
No Internet Connection