Arnold Schwarzenegger uspořádal narozeninovou párty pro svého oslíka

Arnold Schwarzenegger uspořádal narozeninovou párty pro svého oslíka

Arnold Schwarzenegger uspořádal narozeninovou párty pro svého oslíka Lulu. Herec už dříve zmínil, že se v období koronaviru stravuje vegansky.

Herec zveřejnil na Twitteru video, jak zpívá „Šťastné narozeniny“ svému rozkošnému oslíkovi. „Neslavíme tvé narozeniny opravdu úžasně? Všechno nejlepší. Dnes je ti jeden rok, Lulu, gratuluji. Jsi tak krásná holka,“ řekl ve videozáznamu.

 „Dnes slavíme narozeniny! Lulu má jeden rok,“ uvedl Schwarzenegger v příspěvku na Twitteru. „Oslavili jsme je tak, že si Lulu naplnila bříško samými dobrotami,“ dodal.

Schwarzenegger je v době koronaviru veganem

V období izolace zůstává herec doma s oslíkem Lulu a také se svým dalším zvířecím společníkem, miniaturním poníkem Whisky.

Schwarzenegger před měsícem sdílel video na Instragramu, ve kterém u večeře krmí svá zvířata mrkví. Ve videu říká: „Právě jsem si dal trochu veganského jídla.“

Takhle to teď děláme. Nechodíme ven, nechodíme do restaurací, nic takového neděláme,“ uvedl Schwarzenegger. „Jíme společně s Whisky a Lulu, bavíme se a máme se všichni dobře!

Zůstávejte co nejvíc doma. Poslouchejte odborníky a ignorujte hlupáky,“ napsal Schwarzenegger do titulku. „Společně to zvládneme,“ dodal.

Schwarzeneggerovo veganství

Přestože bývalý kulturista a herec zatím nepotvrdil, jestli je vegan, spolupracoval a účinkoval v populárním dokumentu „The Game Changers“, zaměřujícím se na rostlinnou stravu.

Ve filmu uvedl: „Jedl jsem spoustu masa, deset až patnáct vajec za den. Měl jsem příjem 250 g bílkovin denně, protože jsem vážil 250 liber.“

Jak jsem stárnul, začal jsem o tom víc číst a zjistil jsem, že ve skutečnosti není nutné získávat bílkoviny z masa nebo ze zvířat,“ dodal. „Začal jsem směřovat k vegetariánské stravě. Teď jdu tou správnou cestou a najednou jsem zjistil, že mi chutná daleko více než maso.“

Schwarzenegger prozradil, že mu rostlinná strava pomohla snížit hladinu cholesterolu. Už dříve zmínil, že mu chutná víc než maso.

Zdroj: LIVEKINDLY, Překlad: Jana Štěpánková, Korektura: INK

Líbil se vám článek? Sdílejte!

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Přiznání Gordona Ramsaye v MasterChef: „Veganské jídlo vlastně miluji.“
Proč si někteří filozofové myslí, že byste měli přestat jíst maso?
Na filmovém festivalu Slamdance měl premiéru Mobyho film o hudbě a veganství
No Internet Connection