Přijměte, prosím, pozvání na II. ročník Vegetění F~M v nádherném prostředí Faunaparku a tvořte s námi přátelskou tradici ![]()
Pozvání, stejně jako minule, přijaly spolky na ochranu zvířat v našem kraji - můžete se tak s nimi seznámit a dozvědět se jakým způsobem se dá zvířatům pomoct a jak je podpořit ![]()
Více se dozvíte i o azylech pro hospodářská zvířata a o ochraně životního prostředí ![]()
Občerstvení je také zajištěno - na své si přijdou milovníci zdravé výživy a zaručujeme, že budete mile překvapeni, hlady tedy neumřeme.
Nabídka řemeslných a zero waste stánků.
Přijďte si jednoduše užít příjemný den s příjemnými lidmi skromným a smysluplným způsobem.
Kdy: 21.8.21
Kde: Faunapark Frýdek-Místek
V kolik: 14:00 - 18:00
Vstupné: žádné nebo dobrovolné ve prospěch Faunaparku
Účel: hodit si veget, dozvědět se spoustu nových věcí, rozšířit si obzory ohledně zdravého životního stylu a ochraně nás všech ![]()
![]()
![]()
![]()
Děti a pejsci jsou vítáni
Těšíme se na vás!
Děkujeme Faunaparku za možnost zrealizovat tento projekt a věříme, že si ten den užijeme stejně tak skvěle jako minule ![]()
Facebook událost
