Vege Najt III (Uherský Brod)

Sobota 11. 4. 2015  17:00 - 22:00
Společenské akce
Vege Najt III (Uherský Brod)

Večer na téma Vege kuchyně.

11.4.2015 od 17:00 můžete v kině Máj v Uherském Brodě zdarma ochutnat pestrou škálu vegetariánských, veganských a raw pokrmů. K příjemnému trávení vám budou hrát kapely Thom Artway, NOHOW a CM Pajtáš. Po celou dobu konání akce, bude probíhat výstava fotografií Libora Velana s názvem "Jak chutná Východní Slovácko".

Máme velkou radost, že naše pozvání přijali bojovníci z projektu Vegan Fighter. Jsou to lidé, kteří našli svoji sílu v soucitu s jinými živými tvory. Hlásí se k veganství jako životnímu stylu, který se odmítá podílet na utrpení, jemuž jsou každou vteřinu vystavovány miliony zvířat. U jejich stánku bude možnost dozvědět se informace kolem veganské výživy pro sport a extrémní fyzickou zátěž, tipy k tréninku fitness a bodybuildingu a v sále kina proběhne také exhibice bojových sportů.

Za finanční dary pořídíme zdravotní pomůcky pro Ctibora Hrabicu, který trpí mj. farmakorezistentní epilepsií a těžkou atrofií mozečku.

Všichni kuchaři připravují svá jídla bez nároku na honorář, takže opravdu veškerý výtěžek akce je určen k tomu, aby smysluplně pomáhal dál. Kolik se rozhodnete přispět, záleží jen na vás.

Ke všem jídlům budou k dispozici recepty, takže pokud budou vaše chuťové buňky některými z nich nadšeny, můžete je kdykoliv znovu potěšit.

Breatharianům je povoleno šlukování libovolného množství prány po celou dobu akce.

Pokud všechno vyjde, tak na akci bude možnost k zakoupení malé kuchařky s recepty z Vege-Najt I a II.

Vstupné je dobrovolné, výtěžek bude věnován na zdravotní pomůcky pro Ctibora Hrabicu, který trpí mj. farmakorezistentní epilepsií a těžkou atrofií mozečku.

Přijďte si pochutnat, přijďte se pobavit, přijde přijímat, dávat a sdílet radost.

Těšíme se na vás.

Odkazy

Událost na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/857384290985157/

Událost na mapě

49.029227,17.657840

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Vegan Fest na pláži (Mlékojedy)
Vegetění (Frýdek-Místek)
VEGET - Pravidelný Pondělní Vege Pokec (Praha)
No Internet Connection