V neděli 6. února se bude konat další z řady pravidelných komunitních veganských večeří organizovaných pražským spolkem Otevři oči. Přijďte se podělit o své oblíbené veganské pokrmy a poznat nové přátele.
Princip je jednoduchý: Něco veganského uvařte, upečte nebo nakupte a doneste v libovolném množství nejlépe i s něčím na nabírání. Nebojte se dorazit, i když nevíte co uvařit. Vždy potěší i ovoce, tempeh, sušenky, čokoláda, prostě cokoliv dobrého k jídlu. K dispozici jsou jednorázové talíře a lžíce. Vlastní nádobí je samozřejmě vítáno.
Podmínkou účasti je objednání nápoje (nebo jídla) v Café Na půl cesty. Děkujeme za pochopení.
