VeganAcademy I (Marefy u Brna)

Neděle 25. 9. 2016  11:15 - 18:30
Společenské akce
VeganAcademy I (Marefy u Brna)

První akce veganské akademie. Cílem je seznámit lidi skrze různé organizace a praktickou práci a vytvořit dlouhodobější platformu setkávání a sdílení, která překlene organizace a jednorázové veganfesty.

Smyslem je o veganství jenom nemluvit, ale dělat skutečně něco praktického pro zvířata a/nebo přírodu. Zatím se bude jednat o jednodenní akce, kde večer bude následovat přednáška s místním či dalekým lektorem na určité téma, pokud bude zájem.

První víkend je zkušební, zjistíme, kdo má o akce zájem a jestli má smysl a hlavně koho stmelovat. Akce bude nedaleko Brna v útulku Tibet v obci Marefy. Můžete dojet na místo nebo si dáme sraz 9:45 v Brně a pojedeme 10:15 společně vlakem. Zpět pak 19:03 vlakem a v Brně možná přednáška.

Zváni jsou vegani i nevegani, kdokoliv má zájem pomáhat zvířatům. Maximální počet na tento víkend je 20 lidí. Přednost budou mít Ti, kteří opravdu kliknou nejenom na zájem a podle pořadí, zbytek jsou náhradníci.

Přesná práce ještě není známá, ale bude to něco ve stylu "Řešilo by se stavba ohrady, voliéry, úklidy u kočiček, prasátek, dle aktualní potřeby,....".

Odkazy

Webové stránky:
http://vegantom.webnode.cz

Událost na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/329905194063604/

Událost na mapě

49.146593,16.970619

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Vegan Fest na pláži (Mlékojedy)
Vegetění (Frýdek-Místek)
VEGET - Pravidelný Pondělní Vege Pokec (Praha)
No Internet Connection