Vegan Trip × Žďárské vrchy

Sobota 5. 5. 2018  08:00 - Úterý 8. 5. 2018  22:00
Akce v přírodě
Vegan Trip × Žďárské vrchy

Léto už je v podstatě tady – takže ideální čas na Vegan Trip! Pojeďte spolu s námi do přírody na pořádnej veg čundr. Na první květnový víkend, který navazuje na úterní státní svátek, jsme naplánovali čtyřdenní výlet do chráněné krajinné oblasti nádherných Žďárksých vrchů. Místa, které se dá přirovnat k jedné z posledních nedotčených oáz čisté a harmonické divočiny v srdci Česka.

Pokud milujete přírodu jako my, zajímáte se o ekologii a především o vztahy ke zvířatům, pojeďte společně s námi na výlet, kde všechny tato témata spojíme dohromady.

Dobrodružství už čeká! ♒︎

O T Á Z K Y _ A _ O D P O V Ě D I

_ Jak to bude náročně? Kolik nachodíme?

Nastavili jsme to tak, aby to zvládl každý, ale aby to zároveň bylo aspoň trochu sportovní. Takže takových 20 kiláčků denně. Všechno se dá ale přizpůsobit. Uvidíme, jak nám to bude vyhovovat.


_ Kde budeme spát?

Kdekoliv se nám to bude líbit :) Počítáme se spaním pod širákem. Je to lite a navíc romantický. Ale pokud chcete soukromí a chce se vám tahat a skládat stan, tak se samozřejmě taky dá.


_ Co vzít s sebou?

Tipy na to, co si sbalit, abyste měli všechno potřebné a zároveň nic navíc, vám naservírujeme do diskuze.


_ Co budeme jist?

Co je nej vegan na cesty? Taktéž hodíme tipy do diskuze ;)

_ Musím být vegan, abych mohl jet s vámi?

Rozhodně! Ještě na nádraží provedeme kontrolu B12 v krvi, abychom si byli jisti, kdo je vegan a kdo tajný infiltrátor. :D Ne, samozřejmě s námi může výletovat kdokoliv. Nejsme skupina uzavřených lidí a rádi se setkáváme se všemi bez rodílu pohlaví, věku, názorů či sociálního zařazení… Jedinou podmínkou je čistě plant-based strava po dobu tripu, láska k přírodě a open minded přístup k životu ;)


_ Co se bude dít kromě chození?

Budeme se bavit, seznamovat, poznávat přírodu. Další speciální aktivity zatím neplánujeme, ale určitě něco vyplyne. Jakékoliv nápady jsou vítány ;) Pokud např. hrajete na nějaké hudební nástroje, tak u večerního ohýnku své uplatnění jistě najdou.


_ Kde se budeme mýt?

Trasa je naplánovaná tak, abychom se alespoň jednou za dva dny mohli někde ošplouchnout. Jinak klasická čundrácká hygiena :D


_ Dá se jet na méně dnů?

Dá. Pokud se vám čtyřdenní výlet až do úterý nehodí, máme naplánovanou i variantu zkrácení na dva dny s odpojením v neděli odpoledne.


_ Kdy a kde bude sraz?

Checkpoint je v sobotu 5. května nejpozdějí v 10.30 na nádraží ve Žďáru n. Sázavou. Odtud vyrážíme vstříc novým zážitkům.

Pokud budete chtít jet společně, tak jsou možnosti z Brna a z Prahy:

Brno, hl. nádraží
8.12 odjezd (7.50 sraz na hlaváku)

Praha, hl. nádraží
8.05 odjezd


_ Kdy bude návrat?

Trasa je plánována tak, aby byla možnost se v průběhu výletu odpojit již v neděli, pokud by na někoho byly čtyři dny v přírodě moc nebo měl jiné plány…

Pro ty, kteří se budou chtít z tripu odpojit bude možnost v neděli odpoledne odjezd z Herálce nebo Křižánek, kolem kterých půjdeme, tak aby byli v Praze či v Brně nejpozději do 19 hodin večer.

Ostatní, kteří budou pokračovat až do úterý budou v Praze/Brně nejpozději do 18 h.O R G A N I Z Á T O Ř I

Adam Bednář & Filip Hanák
ve spolupráci s Vegan Sport Club


×××

Odkazy

Událost na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/596177414079509/

Událost na mapě

49.655817,15.997373

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Koupání v Kokořínsku (Praha-Mšeno)
S lesem ve spojení (Nová Ves u Leštiny)
Letní dětský tábor Soucitný svět (Bělá pod Bezdězem)
No Internet Connection